Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Skuteczne odchudzanie - konsultacje indywidualne.

Proponowana częstotliwość spotkań - 1 x w tygodniu

Wiele sposobów odchudzania jest nieskutecznych, ponieważ metody te zupełnie pomijają pracę z umysłem i ze stroną emocjonalną człowieka, skupiając się tylko na aspekcie fizycznym, tj. najczęściej tylko na diecie i gimnastyce.
Niektóre metody odchudzania najprawdopodobniej zupełnie nieświadomie utwierdzają otyłą sylwetkę poprzez operowanie np. niewłaściwą nazwą programu lub projektu stwarzając osobom odchudzającym się niewłasciwą identyfikację, np. z grubasami.
Temat odchudzania jest mi drogi, ponieważ jestem kobietą a przecież szczególnie paniom zależy na wyglądzie. Jednak dobrze wiem, że również mężczyźni pragną mieć poczucie, że wszystko z ich ciałem jest OK i że wyglądają dobrze.
Faktem jest, że nawyki żywieniowe wielu osób pozostawiają wiele do życzenia ale jest głębsza przyczyna tego stanu rzeczy.

Bardzo często się zdarza , ze jedzenie nie tylko zaspokaja potrzeby organizmu ale zaspokaja potrzeby naszej warstwy emocjonalnej.
Organizm ludzki tak naprawdę nie potrzebuje dużej ilości pożywienia, zwykle ludzie jedzą o wiele za dużo, nawet ci, którzy na razie nie są otyli choć niepotrzebnie przeciążają swój organizm.
Bardzo często się zdarza, że osoby spożywające nadmierną ilość jedzenia tak naprawdę dokarmiają swoje głodne ciało emocjonalne…
cdn..

Koszt konsultacji - 100 zł/ 50 minut

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.