Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Wypowiedzi uczestników inicjacji i kursu III stopnia Reiki

Witaj kochana Reniu!

Po Inicjacji pojawiło się u mnie ogromne poczucie zaufania w Prowadzenie Najwyższego, odpuściłam sobie wiele, pojawiła się większa pewność wszystkiego, co robię, czuję, myślę. Widzę jaśniej i przytomniej, co jest dobre dla mnie, czuję większą odwagę w sobie i samodzielność. Ale i też czuję większą łagodność dla siebie i innych.
To dla mnie takie cudowne, gdy wysyłam Symbol Mistrzowski na jakąś sytuację i dzieje się dla mnie wszystko tak, aby mi było jak najbardziej lekko i łatwo. Ten stan relaksu wypełnia mnie cały czas i tak bardzo się zmieniło u mnie to, całe moje "poprzednie" życie przebiegało przecież w napięciu...

Czuję, że kocham wszystko, co przychodzi, czuję Ogrom Wdzięczności za wszystko, co było, jest i będzie i dziękuję Ci Reniu, że mnie o to zapytałaś, dzięki temu sama zdaję sobie sprawę z Wielkiego Szczęścia, które mnie wypełnia.
Wiem, że zawsze mogę się zwrócić do Boga, a On zawsze udzieli mi wsparcia i pomocy z całą swą Mocą. Kiedy tylko przyjdzie to uczucie, żeby działać - najpierw dla siebie - z Symbolem Mistrzowskim - robię to. Jednej osobie zrobiłam Reiki z tym symbolem na głowę, wszystko we mnie mówiło: tak.

Pozdrawiam, kłaniam się przed Tobą, dziękuję, że Jesteś.
Będę bardzo wdzięczna za każdą wskazówkę od Ciebie.

Ewa Szewczyk, Szczecin, wrzesień 2014 r.

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.