Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Opinie i wypowiedzi na temat mojej pracy

TUTAJ OPINIE

Bardzo mi Pani pomaga. Dziękuję. 

Pacjent, lat 32, Szczecin, 5 listopada 2019 r.


Dziękuję Renatko za tą cudowną sesję i rozmowę. Czuję jakbym się obudziła i odzyskała na nowo radość życia! Jesteś niezwykłą terapeutką.(...) Dziękuję za wszystko.

Pacjentka, Szczecin, pażdziernik 2019 r.

 
Po wielu poszukiwaniach dobrego terapeuty i poczuciu beznadziei trafiłam do Pani Renaty i to na pewno nie był przypadek. Cotygodniowe sesje pomogły mi w przejściu prawdziwej wewnętrznej przemiany. Z osoby cierpiącej i zadręczającej się życiem stałam się otwarta i pełna zrozumienia do wszystkiego. Spotkania z Panią Renatą są niezwykle kojące już od pierwszego razu, spokój, ciepło i ta niesamowita energia są niesamowite. Kolejnym krokiem był kurs Reiki I stopnia, który zrobiłam z potrzeby serca i jestem bardzo zadowolona. Czuję, że to dobry kierunek i jestem bardzo wdzięczna Pani Renacie za to wszystko co robi, za to że pomaga zacząć nowe lepsze życie.Polecam z całego serca. 
 
Marta, Szczecin, lipiec 2018 r.

Spotkanie z Panią psycholog było rodzajem przebudzenia. Wszystkie dolegliwości psycho-fizyczne, które były udreką w moim życiu z każdą sesją stają się coraz bardziej odległym wspomnieniem. Aura spokoju,empatii i zrozumienia jaką roztacza wokół siebie pani Renata daje niesamowite poczucie komfortu podczas sesji regresyjnej. Po sesji z Panią psycholog wszystkie wątpliwości i problemy widzi się już w zupełnie innym świetle. Można powiedzieć że się już ich nie widzi bo one po prostu znikają. Każdemu polecam żeby choć raz umówił się na spotkanie z cudowną Panią Renatą bo nie ma takiego problemu który nie zostanie rozwiązany. Połączenie duchowego przewodnika i najlepszego mentora to najbardziej oddające rzeczywistość określenie pani Renaty. Dziękuję że mam tą ogromną przyjemność rozwoju u pani boku. Pani wiedza, doświadczenia i osobowość to wzór.


Anna. Choszczno, 20 maja 2018 r.Pojawiłam się u Pani Renaty jako strzępek nerwów, nie mogąc sobie poradzić z ciężarem, jaki mnie przytłoczył w ostatnim czasie...Po zabiegu reiki odzyskałam wewnętrzny spokój, którego nie czułam już tak dawno, poczułam się bezpiecznie i natchniona nadzieją... Codzienne problemy są, jak były wcześniej, ale wyglądają teraz inaczej, a ja spokojnie pracuję dalej nad sobą, podążając wskazówkami Pani Renaty... Moja przygoda z reiki na pewno jeszcze będzie trwała, dziękuję.

Joanna Maj, Szczecin, październik 2017 r.


Kontakt z Panią Renatą jest jak powiew pozytywnej energii, która sprawia, że ma się siłę i chęć by uporządkować swoje życie. Niezależnie od formy - czy to sesje relaksacyjne, czy regresja, czy też zwykła rozmowa - każde spotkanie daje mi naukę o harmonii życia i wnosi wielką wartość na ścieżce mojego rozwoju osobistego. Pani Renata nie daje gotowych odpowiedzi, nie wskazuje rozwiązań, ale inspiruje i pomaga odnaleźć mi to, co już od dawna mam w sobie, a to jest, moim zdaniem, najwyższa i najszlachetniejsza forma pomocy drugiemu człowiekowi. Polecam wszystkim, którzy czują się przytłoczeni życiem, stresem i szukają odpowiedzi na pytania o sens swojego istnienia, kontakt z Panią Renatą. Na pewno pomoże.

 

Aleksandra, Szczecin, kwiecień 2017 r. 


Otwarcie się na energię Reiki daje niesamowite możliwości i narzędzia do pracy z energią. Inicjacje, tak jak i sam kurs to bardzo intymna podróż oparta na zaufaniu i wsparciu. Serdecznie polecam tą podróż wraz z Renatą.

Paweł Stelmach, Szczecin, marzec 2016 r.


Chciałabym serdecznie podziękować Reni za wszystko co dla mnie zrobila i nadal robi. Do Renatki trafilam parę lat temu i teraz wiem, że to była moja najlepsza życiowa decyzja. U Renatki zrobiłam kurs Reiki I i II stopnia, które pozwolily mi się otworzyć na cudowną, ciepłą boską energię życiową, której w tamtym czasie bardzo potrzebowałam. Moje życie zmienia się, a przede wszystkim zaszły wewnętrzne zmiany takie jak: czuję się spokojna, wierzę w swoje możliwości, rzeczy niemożliwe stały się możliwe, moje relacje z córeczką się poprawiły oraz z całym otoczeniem. A to wszystko dzięki Tobie Renatko. Traktuję Ciebie jak nauczyciela, który pomaga mi odkrywać siebie na nowo i czuć się spełnioną w swoim życiu.

Renatka jest cudowną, ciepłą, boską istotą a przebywanie u niej na warsztatach jest czystą radością i przyjemnością. U Renatki jestem bardzo często na kursach indywidualnych, które pomagają mi poprawiać moje życie i poszerzać wiedzę. Każde spotkanie z Renatką jest dla mnie cudownym przeżyciem a wiedza którą przekazuje mi jest bardzo ważna dla mnie. Renatko bardzo się cieszę,  że jesteś i jestem wdzięczna za wszystko co otrzymuję od Ciebie.

Magdalena Drabek, marzec 2016 r. Glasgow


Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Pani Renaty szukając możliwości pracy nad sobą, że zdecydowałam się na kurs Reiki. Spotkania wniosły wiele dobrego w moim nastawieniu do życia oraz wewnętrzna radość i odczucie luzu, którego wczesniej mi brakowało. Uważam, że "los uśmiechnął" się do mnie kierując mnie do Pani Renaty. Jest to osoba bardzo sympatyczna i życzliwa. Chcialabym w przyszłości w części posiąść energię, którą emanuje Pani Renata.
 
Magdalena Bojanowska, Szczecin, luty 2016 r.
 

Muszę podziękować za to,  że mogłem się zobaczyć z panią Renatą i odkryć na nowo swój rozwój duchowy jak i uwierzyć w siebie i w swoje plany, do których stopniowo sięgam .
Pamiętam jak byłem w rozsypce i nie na właściwym torze, myśląc że wszystko robiłem żle. Dodatkowo pomału nie wierzyłem w siebie i w swoje zdolności, że nie stać mnie na lepsze życie.
Dzięki Pani Renacie wróciłem na właściwy tor, zrobiłem tak samo 1 i 2 stopień Reiki, gdzie wcześniej posiadałem już pierwszy, lecz z nie właściwymi informacjami, a tak poznałem prawdziwe rzeczy, co się liczy w energetyce i w rozwoju duchowym. Ta praca nie idzie na marne, wręcz jest to piękna nauka i poznanie tego co nas otacza.
Ja sam osobiście nie wiem jak mam odwdzięczyć się za to wszystko.. dziękuję .
Polecam jak najbardziej Panią Renatę. 
 
Bartosz, Szczecin, sierpień 2015 r.

 


Do Renaty przychodzę jak do dobrego lekarza, zaufanego specjalisty. Jest łagodna, ciepła i delikatna. Na sesji regresji odreagowuję emocje i mogę zobaczyć wiele spraw w innym świetle. Wskazówki, które dostaję pomagają mi potem w życiu i rozwoju osobistym. Bardzo mi też pomaga nagranie z relaksacji po sesji. Wracam do tych nagrań bardzo często - przypominają mi o najważniejszych sprawach i za każdym razem odkrywam w tej relaksacji coś jeszcze, coś więcej niż za pierwszym razem. Dzięki temu wszystkiemu coraz bardziej kocham siebie samą, jestem coraz bardziej dojrzała i mam odwagę zmieniać swoje życie, dlatego z całego serca polecam sesje u Renaty.

Marzena, Szczecin, październik, 2013 r.


 

(..) każdy warsztat u Ciebie utwierdza mnie, że jestem tam gdzie powinnam - że to jest TO czego pragnę i szukam a czasami też z lenistwa sama sobie ograniczam...
i że rzeczywiście kontakt z samym sobą oraz PRAWDA przed samym sobą jest najważniejsza i nic tego nie zastąpi ani nie zrekompensuje ;-) nawet jak udajemy, że nie - konfrontacja tego i tak w ostateczności przyjdzie...

Lidia Barbasiewicz, Goleniów, czerwiec 2013 r.  

wiecej opinii tutaj 

 


Zajęcia warsztatowe u ciebie Reniu:
- zachęcały do pracy nad sobą, do zmiany na lepsze jakości mego życia
- motywowały by odnaleźć przyczynę różnych stanów w jakich się znajdowałam i zrozumienia tych stanów
- zachęcały do poszukiwania PRAWDY o sobie
- pokazywały - dzięki Twojej obecności i świadomości - jaki jest stan docelowy i czego można "oczekiwać" dobrego dzięki pracy nad sobą - jakie są realne zyski ;-) 
- dzięki energii grupy inspirowały nie tylko w tematach, które były dla mnie jasno widoczne ale również takich jakie przychodziły przez innych...
Warsztaty oceniam bardzo wysoko - i jestem bardzo wdzięczna za nie .. za to, że nie ma u Ciebie "ściemy" i jak to mówiłaś, zagłaskiwania. I ze pokazałaś mi czym jest prawdziwy ROZWÓJ DUCHOWY.

Lidia Barbasiewicz, Goleniów, październik 2013 r.

wiecej opinii tutaj 


Muszę się z Tobą podzielić moimi wspaniałymi odczuciami jakie pojawiają się ostatnio w moim życiu jestem coraz bardziej szczęśliwszą coraz częściej dostrzegam dobro, Miłość, radość w moim życiu. Jestem pełna ufności Bożemu Przewodnictwu, coraz bardziej ufam Bogu i nie martwię się już swoimi małymi problemami.

Jeszcze marzę o takim spokoju wewnętrznym jak Ty Reniu masz, ale wiem ze jeśli teraz systematycznie medytuję, na pewno to osiągnę, tak jak osiągnęłam systematyczność w afirmacjach. Tak bardzo się cieszę ze poznałam Ciebie Reniu....

Basia Lechoszest Kołobrzeg

więcej opinii tutaj


Jestem wdzięczna za inicjacje, które od Ciebie przyjęłam, czuję się jakbym wracała na swoją drogę, właściwe jakbym na nią już wróciła i nią idę :) Bardzo dziękuję, jest to coś tak niesamowitego, że po prostu za to podziękować to za mało, jakby każdy czyn to za mało :) Tak wielka pokora też się pojawia, to cudowne. Dziękuję, że się tym ze mną podzieliłaś.

Aleksandra Cybulska, Koszalin.
 

więcej opinii tutaj

 

 


 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.