Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Wolność od emocjonowania się

Wstęp

Emocje przyczyniają się do zaniżenia wibracji. Powodują złe samopoczucie, poczucie odrzucenia, smutku, złości, wrogości, strachu itp. Odbierają energię, chęć do życia i entuzjazm. Powodują zmęczenie. Dlatego warto uwalniać się od nich i oczyszczać intencje do cech im przeciwstawnych, do uczuć wyższych. Często emocje towarzyszą przyjemności. Ale tylko takiej przyjemności, która jest nieczysta. Wtedy przyjemność zawsze ma skutki uboczne charakterystyczne dla emocji. Dla mnie uwalnianie się od nałogu emocjonowania to nie tylko oczyszczanie intencji do przyjemności. Pracując nad tym, mam potrzebę oczyszczania intencji dotyczących również radości, ciepła, miłości, szacunku, delikatności, łagodności, łatwości i lekkości. Tego po prostu mi najbardziej potrzeba. Każdy może w ich miejsce wstawić lub dołączyć do tego dekretu boskie cechy, które najbardziej jemu się kojarzą z uczuciami wyższymi, które najbardziej wynoszą w górę.
Dekret

Ja, .............. przebaczam sobie zachłanność na emocje. Przebaczam sobie, że w ten sposób oddalałem się od siebie, od mojego prawdziwego Ja. Uwalniam się od transu emocjonowania, od całego tego nałogu. Uwalniam się od podatności na manipulowanie mną przy pomocy emocji. Przestaję prowokować innych do manipulowania mną. Puszczam całe uzależnienie od emocji i przebaczam sobie ból, który one powodowały. Przebaczam sobie i uwalniam się od defetyzmu i czarnowidztwa. Przestaję dawać uwagę negatywnym informacjom i wyobrażeniom z nimi związanych. Uwalniam się od wszystkich negatywnych wyobrażeń i obaw. Daję sobie pełne bezpieczeństwo.

Ja, .............. otwieram się na wsparcie i ochronę Boga. Poddaję się Bogu w pełni w moim uwolnieniu od nałogu emocjonowania się. Kochany Boże, niech twa wielka miłość, moc i aktywność przyczynia się do mojego uwolnienia się od uzależnienia od emocji. Niech twa wielka moc przejawia się w mojej całkowitej wolności od zachłanności na emocje. Ja, .............. już teraz wybieram ciepło, radość, delikatność, miłość i szacunek dla mojego ciała, dla moich oczu. Otwieram się na mądrość Boga, poddaję się boskiemu prowadzeniu w moim rozwoju duchowym. Już teraz pozwalam sobie przyjąć inspiracje od mojego wyższego Ja dotyczące mojej mądrości w wyborze rodzaju przyjemności. Niech boska moc, mądrość i czystość oczyszcza moje intencje dotyczące przyjemności. Otwieram się i pozwalam sobie przejawiać w moim życiu taką przyjemność, która służy mojemu najwyższemu dobru, która jest całkowicie zgodna z moim zdrowiem psychicznym i fizycznym.

Gdy otwieram się na Boga, to pozwalam sobie przyjąć boskie wibracje. Pozwalam sobie je poczuć. Niech przenikają całe moje ciało i umysł. Boska miłość, radość, delikatność, ciepło, czysta przyjemność niech wypełniają każdą komórkę mojego ciała i każdą część mojego umysłu. Niech cała moja istota przesiąka czystym boskim ciepłem, radością, miłością, przyjemnością i czystym boskim światłem. Gdy przyjmuję czyste boskie światło do mojego życia, to odczuwam delikatność, szacunek, odprężenie, relaks. Pozwalam sobie ugruntować ten stan czystej boskiej łagodności, delikatności i miłości. Gdy otwieram się na Boga, to odczuwam pełen szacunek dla siebie. Wybieram spokój, harmonię i łagodność. Pozwalam sobie odczuć moc uczuć wyższych. Pozwalam sobie odkryć i przejawiać spełnienie w odczuwaniu uczuć wyższych, ciepła, radości. Otwieram się na poznanie korzyści z nich płynących i już teraz decyduję na przejawianie ich w moim życiu. Pozwalam sobie zaufać uczuciom wyższym. Pozwalam sobie zaufać ciepłu, czystej radości i miłości. Z zaufaniem pozwalam sobie poznać czym naprawdę jest miłość, ciepło i radość. Daję sobie w tym pełne bezpieczeństwo i wspieram w tym siebie.

Ja, .............. gdy doceniam boskie uczucia wyższe, to odczuwam ogromną radość, swobodę i zadowolenie. Czuję, że dają mi ogromną wolność. Cieszę się tą ogromną wolnością. W tej wolności pojawia się spontaniczność. Daje mi ona moc do działania i optymizm. Cieszę się tą mocą działania. Gdy pozwalam sobie na radość, moc i spontaniczność, to wspieram siebie, daję sobie pozytywną energię. Z tą energią z łatwością i lekkością realizuję moje bosko korzystne cele. Wyzwalana w ten sposób radość i zadowolenie dają mi energię życia. Dają mi ochotę oraz moc do aktywności i działania, z pełnym optymizmem, jeszcze większą radością, entuzjazmem i zaufaniem. Gdy odczuwam uczucia wyższe, to czuję łatwość i lekkość. Czuję czystość. Niech moc czystości wypełnia wszystkie moje doznania. Niech boska moc czystości przejawia się w mojej przyjemności. Niech czysta przyjemność jest obecna w moim oglądaniu telewizji, w moim śnie, w moich związkach i seksie. Gdy odczuwam czystą przyjemność, to odczuwam przytomność. Gdy odczuwam przytomność, to daję sobie moc do działania, do aktywności. Gdy odczuwam przytomność, to wiem jaką przyjemność wybieram, wiem jaka przyjemność służy mojemu najwyższemu dobru. Doceniam to.

Dziękuję już Tobie Boże za Twą obecność w moim życiu. Dziękuję za aktywność i działanie na rzecz oczyszczania moich intencji dotyczących przyjemności, ciepła, radości i miłości. Dziękuję Tobie Boże, że nieustannie podwyższasz moje wibracje i dajesz mi dzięki temu przytomność, łatwość, lekkość i szacunek. Jestem Tobie wdzięczny za nieustanną opiekę i ochronę. Wierzę Boże, że w sposób aktywny, pełen mocy i skuteczności przyczyniasz się do wzrostu mojej świadomości mojego dobra najwyższego. Wierzę, że dzięki temu w sposób łatwy, swobodny i spontaniczny wzrastają w moim życiu uczucia ciepła, radości i miłości.

Tomek Nawrot

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.