Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Duchowość praktyczna

Jestem zwolenniczką  praktycznej duchowości. Jestem jak najdalej od oferowania metod, które w żaden sposób nie przydają się w życiu, a które miałyby  zapewnić, jak niektórzy sądzą, jedynie ucieczkę od rzeczywistości. Wiem, że jest część osób, które zajmując się rozwojem osobistym czy duchowym szukają sposobu by "odlecieć" i żyć w jakiejś nierealnej rzeczywistości, by tylko bujać w obłokach a nie działać w realnym życiu. Niestety moja oferta nie jest przeznaczona dla takich osób. Przeciwnie, moje warsztaty, kursy, porady, rozmowy terapeutyczne służą temu by właśnie powrócić do rzeczywistości, by przede wszystkim rozpoznać, jaka jest ta prawdziwa rzeczywistość i w oparciu o to rozpoznanie ukształtować swoje życie.
Wszystkie metody i praktyki są do zastosowania od zaraz w celu stworzenia życia jak najbardziej praktycznego, samodzielnego i odpowiedzialnego, na wyższym jakościowo poziomie.

Często moja córka śmieje się ze mnie, gdy podkreślam wyraźnie, że coś jest praktyczne. Tak, uważam, że jest to miarą metod czy są praktyczne. Wszystkie sposoby, metody, techniki, jeśli można je sprawdzić i odnieść do codziennego życia, zastosować je, by tworzyć piękne, radosne, spełnione życie, są na pewno wartościowe i takich wszyscy potrzebujemy w naszych codziennych poczynaniach.

Duchowość praktyczna to stosowanie poszerzonej świadomości do rozwiazywania problemów natury fizycznej, emocjonalnej, mentalnej, duchowej. To czynienie praktycznego użytku z tego co odsłania się nam w stanie relaksacji lub  medytacji. To również stosowanie litery tego co przekazywali nam od wieków wielcy mistrzowie.

Podkreślam, że właściwe ujęcie duchowe to takie, które integruje wszystkie aspekty naszego życia, czyniąc każdą sferę naszego bytowania godną uwagi i troski.

Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.