Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

KURSY REIKI - CZYSTE, PRZEBUDZONE REIKI - WEJŚCIE NA DROGĘ PIĘKNA - I TY MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO SZLACHETNEGO KRĘGU REIKI

 

CZYSTE, PRZEBUDZONE REIKI - SZLACHETNY SYSTEM PRACY Z ENERGIĄ ŻYCIOWĄ ORAZ PROSTA DROGA DO TWOJEGO POKOJU I SZCZĘŚCIA

I TY MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ POBIERANIA ENERGII ŻYCIOWEJ!  DOŁĄCZ DO KRĘGU REIKI!

OBUDŹ SIĘ DO TEGO CZYM W ISTOCIE JESTEŚ! 

ZESTRÓJ SIĘ ZE ŹRÓDŁEM SWOJEGO DOBRA   POWRÓĆ DO SWOJEJ NATURALNEJ RADOŚCI...

Reiki to uniwersalna energia życiowa, dostępna dla każdego; skuteczna metoda samoleczenia i pomocy innym, najłatwiejsza metoda pracy z energią, w pełni bezpieczna.

Zapraszam do skorzystania z zabiegów Reiki w gabinecie i na odległość ( bez fizycznej obecności; praca ze zdjęciem osoby potrzebującej) link

Reiki to powrót do tego co najbardziej naturalne dla istoty ludzkiej. Jest to zarówno efektywna metoda samouzdrawiania,  metoda pomocy innym jak i skuteczna forma rozwoju wewnętrznego.

Praktykowanie Reiki silnie rozwija  tzw. magnetyzm własny, tj. podnosi poziom energetyczny adepta, a co za tym idzie zdolność coraz większego wpływu na swoje doświadczenie życiowe w kierunku zgodnym z najwyższym dobrem.

Energia Reiki jest energią miłości w jej czystej postaci. Nie  jest to energia miłości romantycznej ani zmysłowej. Najbliższym terminem na określenie tej energii jest znana w chrześcijaństwie agape - miłość płynąca z poziomu ponadosobowego, od naszej tożsamości esencjonalnej, wspólnej nam wszystkim.

Z energią Reiki pracuję od ponad dwudziestu lat.                                                                                                                    

Doświadczenie pokazuje, że kursy indywidualne mają nastepującą przewagę nad zajęciami grupowymi, gdyż:

- moja uwaga jest poświęcona wyłącznie Tobie

- oprócz obowiązkowych treści podaję inspiracje i podpowiedzi dopasowane do Twojej obecnej sytuacji i Twojej aktualnej świadomości

- jeśli sobie życzysz, ukierunkowuję Cię na ścieżce Twego rozwoju

Inicjacje Reiki mają bardzo osobisty charakter i warunki w jakich się odbywają muszą być możliwie najlepsze aby został zachowany cichy, intymny charakter tego procesu.

O inicjacjach kliknij

Zaproszenie video na kursy Reiki kliknij

Przeczytaj opinie o mojej pracy kliknij

Zapraszam  na zabiegi ReiKi kliknij

Oddziaływanie Reiki kliknij

O Reiki kliknij

O Reiki kliknij

Praca z energią Reiki (m.in.) otwiera stały dostęp do tzw. doświadczeń i stanów szczytowych link oraz stanów flow link

Zapraszam na kursy Reiki wszystkich stopni. Naucz się Reiki! Zdobądź wspaniałe narzędzie samouzdrawiania i pomocy innym!

Kursy realizowane są w formie zdalnej.

Kurs drogą zdalną wygląda następująco:

Przesyłam pliki z materiałami na email, mogę wysłać później pocztą.

Uczeń zapoznaje się z materiałami.

Następnie spotykamy się na Skype i wyjaśniam jak robi się zabiegi sobie i innym. Przekazuję wszystkie  informacje, tak by uczeń potrafił pobierać energię dla siebie i przekazywać ją innym, w sposób prawidłowy i bezpieczny.

Przez kilka kolejnych dni, o ustalonej porze dokonuję-  techniką na odległość-  kilku (w zależności od stopnia) dostrojeń energetycznych.

Po zakończonym kursie wysyłam uczniowi certyfikat ukończenia danego stopnia.

Pozostaję w kontakcie i zawsze służę podpowiedzią i konsultacją.

 

Istnieje możliwość realizacji inicjacji  Reiki w nietypowy sposób; po uzgodnieniu dogodnych dla obu stron warunków. Masz propozycję, napisz.

 

Inicjacje Reiki -  dostrojenia energetyczne do odbioru energii Reiki

Wtajemniczenie I stopnia - nawiązanie kontaktu energetycznego

W chwili obecnej kurs jest dostępny wyłącznie na zajęciach indywidualnych.
Koszt kursu - 1200 zł
Kurs obejmuje 4 inicjacje.

Proszę o kontakt wyłącznie osoby zdecydowane.

Wpłacone kwoty nie podlegają zwrotowi.

Uwaga! Nie inicjuję osób z poważnymi zaburzeniami psychicznymi.

Program kursu Reiki 1 stopnia

Przeczytaj wypowiedzi uczestników kliknij

Nowa wypowiedx po kursie w formie zdalnej:

Zapraszam do zapoznania się z opinią kursantki kursów zdalnych:

" Miałam przyjemność zrobić u Pani Renaty pierwszy i drugi stopień REIKI. Z uwagi na fakt, że mieszkamy w dwóch przeciwległych końcach Polski, obie inicjacje odbyły się na odległość. Przyznam, że nie wiedziałam czego się spodziewać po takich sesjach i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona odczuciami, jakie mi towarzyszyły podczas każdego spotkania. Każda inicjacja była poprzedzona szkoleniem teoretycznym w formie online. Podczas spotkań, Pani Renata dała się poznać jako osoba niezwykle kompetentna. Dysponuje dużą wiedzą z różnych dziedzin, co w efekcie gwarantuje przekazanie informacji w sposób niezwykle zrównoważony, z dużym naciskiem na elementy etyczne w korzystaniu z nowo nabywanych umiejętności. Duża otwartość i świadomość wielowymiarowości ludzkiej egzystencji u nauczyciela, z jednoczesną wiedzą na temat ograniczeń ludzkiego umysłu, daje niezwykle solidny fundament do budowania własnych doświadczeń w pracy energią. Bardzo gorąco polecam" Aleksandra Stryjkowska- Góra.

Nowa wypowiedź uczestniczki kursu: " Renatko, po tej inicjacji czuję się jak nowonarodzona. Obcowanie z energią jest fantastycznym doświadczeniem. Dziękuję! Ania, listopad, 2018 r.

i kolejne:" Pani Renatko,

Dwa dni temu przyjechałam do Pani na inicjacje I stopnia Reiki. Wiedziałam że po tym dniu nastąpi we mnie jakaś zmiana, nie spodziewałam się jednak że będzie tak duża. Coś w mojej świadomości się otworzyło, zamknięte wcześniej drzwi uchyliły się i pozwoliły mi wyjrzec na ZEWNĄTRZ i jednocześnie do ŚRODKA mojego jestestwa. Czuję się szczęśliwa w duszy, spokojna i opanowana, pewna siebie, ufam swojej energii. Wiem że ten stan będzie się pogłębiał i umacniał. Również fizycznie czuję się silniejsza. Dziękuję że otworzyła Pani we mnie tę furtkę, że moja świadomość dzięki Pani będzie wzrastać" Joanna

Duchowością i obcowaniem z energią życia interesowałam się odkąd pamiętam. Brakowało mi jednak spotkania z osobą, która zajmuje się tym profesjonalnie. Tak trafiłam na stronę Pani Renaty. Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami postanowiłam się odezwać. Obecnie jestem po kursie Reiki I stopnia. Pani Renata to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki jej podejściu i zaangażowaniu już dzisiaj wiem, że przy kolejnej wizycie w kraju na pewno udam się na wtajemniczenie II stopnia. Serdecznie wszystkim polecam. Edyta"

- Zaczęłabym od cytatu: "w każdym z nas jest ktoś kogo nie znamy, przemawia do nas w snach i tłumaczy, że widzi nas zupełnie inaczej, niż my siebie". Po pierwszym dniu kursu na 1 stopień Reiki byłam więcej niż pewna, że podjęłam właściwą decyzje, zgłaszając się do Pani, fajerwerków w moim przypadku nie ma, za to jest spokój, poczucie szczęścia i pewność, że ta droga rozwoju którą idę jest właściwa i dla mnie najlepsza. Dziękuje, że szła Pani ze mną przez ten krótki odcinek, będąc moją nauczycielką, ucząc i pokazując jak dobrze i bezpiecznie posługiwać się energią Reiki, by pomagać sobie oraz innym. Forma w jaki sposób przekazuje Pani swoją wiedzę i doświadczenie jest bardzo zrozumiała i swobodna, "Anioł, nie kobieta" jak nazwała Panią moja znajoma, miała rację. 2 stopień na mnie czeka. Magdalena M."

Wtajemniczenie II stopnia- poszerzenie możliwości pracy z energią; praca mentalna, spotęgowanie możliwości działania energią, praca poza czasem i przestrzenią

Koszt kursu - 1500 zł.

Kurs obejmuje 3 inicjacje.

Program kursu Reiki 2 stopnia

Przeczytaj wypowiedzi uczestników kliknij 

Wtajemniczenie III stopnia - praca z energią mistrzowską

- realizowane jest na spotkaniu indywidualnym. Informacje o kosztach kursu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przecztaj wypowiedzi uczestników kliknij

Uczestnicy II stopnia, w przypadku gdy I stopień ukończyli u innego mistrza winni dołączyć kserokopię dyplomu I stopnia.
Nr mojego konta Alior Bank  39 2490 0005 0000 4004 5799 2405

do przelewów z zagranicy SWIFT ALBPPLPW  Alior Bank 39 2490 0005 0000 4004 5799 2405

 

 

 

                                                                                                                              

 

Serdecznie zapraszam. Do zobaczenia.

Renata

Kontynuacją kursów Reiki jest udział w tematycznych zajęciach warsztatowych lub indywidualnych treningach i kursach. Informacje o warsztatach tutaj

Inf o kursach indywidualnych tutaj 

                                                                                                                           

Przeczytaj artykuły artykuly/glod-milosci-jak-go-zaspokoic

luksus-pracy-z-energią

 

 


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.