Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Aktualności

 

6.12.2020 Zamieściłam informacje o zajęciach grupowych online. Tutaj link


13.11.2020 W najbliższy weekend jestem dostępna online.


22.09.2020 Wstepna informacja o nowych zajęciach online tutaj


8.06.2020 Uwaga! Wznowiłam kursy i inicjacje bezpośrednie.Zapraszam serdecznie.


27.05. 2020 Uwaga! Od najbliższego piątku, tj. od 29 czerwca moich drogich pacjentów zapraszam do gabinetu w nowym miejscu, tj. na drugim piętrze. Proszę dzwonić domofonem przy bramce; następnie proszę kierować się do głównego wejścia. Po wejściu do domu droga do gabinetu jest oznaczona.


5.05. 2020 Miło mi poinformować, że wkrótce zaproszę moich drogich pacjentów do mojej nowej siedziby. Adres ten sam, inne piętro:)


25.04.2020 W weekend majowy jestem dostępna. Zapraszam do kontaktu.


18.04 2020 Informacja w związku ze stanem epidemii

Informuję, że wznowiłam wizyty osobiste w gabinecie.

Gabinet mój funkcjonuje normalnie.

Proszę o przestrzeganie zasad higieny. Pacjent obowiązany jest być w maseczce podczas wizyty, w większej odległości od psychologa.

Proszę aby na spotkania przychodziły osoby wyłącznie w stanie dobrego zdrowia.

W przypadku występowania objawów jakiejkolwiek infekcji- proszę o umawianie wizyty internetowej lub telefonicznej.

WAŻNE! Wymagana jest opłata z góry na konto za każdą wizytę w gabinecie. Brak opłaty z góry spowoduje anulowanie wizyty. Informacje tutaj


18.03.2020 Informacja w związku z sytuacją w kraju i na świecie

Kierując się troską o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich,

jako, że wszystkie moje usługi z powodzeniem mogą być wykonane bez fizycznego kontaktu, pragnę poinformować, że do odwołania będę dostępna do dyspozycji moich pacjentów wyłącznie internetowo lub telefonicznie. Zapewni to nam wszystkim doskonałe poczucie bezpieczeństwa, spokojną przestrzeń i komfort, które będą sprzyjały naszej efektywnej wspólnej pracy. Zapraszam serdecznie do kontaktu.


12.03.2020 Szanowni Państwo, w przypadku obaw związanych z bezpośrednim kontaktem, zapraszam do kontaktu internetowego. Pragnę poinformować, że spotkania online mają taką samą wartość co spotkania w gabinecie. Proszę śmiało umawiać wizyty na Skype.Zapraszam serdecznie.


21.02.2020 Pragnę poinformować, że zajęcia grupowe realizowane będą zgodnie z planem tj. od 25 lutego 2020 r.


7.01.2020 Zajęcia grupowe zostały przełożone i ruszą od 25.02.2020. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.30.12.2019 Gdyby ktoś chciał dołączyć do grupy warsztatowej na zajęcia od 7 stycznia- serdecznie zapraszam.Polecam każdemu kto poważnie myśli o swoim rozwoju. Udział w zajęciach pozwala znacząco zintensyfikować działania własne i terapii indywidualnej.

Tutaj informacje o zajęciach link

17.12.2019  Pragnę poinformować, że zgłoszenia na zajęcia grupowe realizowane od 7 stycznia przyjmuję do dnia 27 grudnia br.


4.12.2019  Już napływają zgłoszenia do grupy styczniowej Jeśli chcesz świadomie rozwijać się i zmieniać swoje życie na lepsze - zgłoś się już dziś do tej grupy.Tutaj informacje link


9.11. 2019 W poniedziałek 11 listopada jestem dostępna - zapraszam.5.11.2019 Pragnę poinformować, że planowany jest kolejny pakiet zajęć warsztatowych od początku stycznia. Juz dziś przyjmuję  zgłoszenia do grupy styczniowej. Wkrótce podam temat nowego pakietu zajęć.


17.10. 2019 Informuję, ze zajęcia grupowe odbędą się zgodnie z planem, tj. 22 października oraz w pozostałe wyznaczone terminy. Zapraszam, można jeszcze dołączyć do grupy. Na zajęcia proszę zabrać ze sobą notatnik i długopis.24.09.2019 Mamy juz grupę na zajęcia warsztatowe ale cały czas przyjmuję jeszcze zgłoszenia. Ruszamy 22 października br. Zapraszam serdecznie! Z tak mocnym składem wspólna praca może być tylko wspaniała:)


17.09.2019 Osoby chętne do udziału w zajęciach grupowych proszę o dokonywanie wpłat. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na sali - decyduje kolejność zgłoszeń.


10.09.2019 Uwaga! Zmeniły się nieco terminy naszych zajęć grupowych. Startujemy 22 października 2019.Cały czas przyjmuję zgłoszenia do grupy. Zapraszam serdecznie.


2.09 2019 Miło mi poinformować, że promocja na coaching, mentoring i konsultacje dobrostanu została przedłużona do końca września. Zapraszam na spotkania.29.09 2019 Zajęcia grupowe zostały przełożone do października. Tutaj nowe terminy link20.08 2019 Zapraszam do skorzystania z promocji - 50 % na wszystkie usługi coachingowe i mentoring do końca sierpnia


18.08.2019 Pragnę poinformować, że zgłoszenia na zajęcia warsztatowe, których realizacja rozpocznie się 3 września przyjmuję do dnia 26 sierpnia br. Zapraszam do wysłuchania krótkiej inspiracji link


28.07.2019 Osoby zainteresowane uczestnictwem w zajęciach grupowych realizowanych od 3 września proszę o jak najszybsze złoszenia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.


22.07.2019 Zapraszam na zajęcia grupowe video


21.07.2019 Polecam z mojej oferty: Symulacja mentalna procesu wychodzenia z choroby- Siła Twojego umysłu w walce z chorobą- wsparcie procesu leczenia chorób somatycznych- proces w stanie głębokiej relaksacji26. 06 2019 Zapraszam do skorzystania z nowej usługi - 2 w1 Kompleksowej pomocy psychologicznej Tutaj opis usługi


15.06 Pragnę poinformowac, że jestem dostępna w długi weekend. W Boze Ciało i w niedzielę obowiązują ceny VIP. W piątek 21.06 - ceny standardowe. W sobotę- zgodnie z cennikiem.


6.06. 2019 Zaproszenie video na warsztaty od września link19. 05. 2019 Nowy wpis na blogu Rozwój wewnętrzny, samorealizacja Link8. 05. 2019 Zapraszam do realizacji nowego, indywidualnego  programu pracy Niewinność


4. 05 2019 Zajęcia grupowe ruszą dopiero we wrześniu. Zapraszam serdecznie do grupy. Tutaj informacje link


Cieszy się zainteresowaniem szkolenie tutaj Zapraszam poszukiwaczy szczęścia. Szkolenie jest również dostępne w formie audio. Zapraszam do skorzystania.


Jestem dostępna w weekend majowy. Zapraszam serdecznie.


Nowy wpis na nowym blogu Pomoc psychologiczna tutaj 12.04. 2019 Informuję, że zgłoszenia na zajecia warsztatowe przyjmuję do 20 kwietnia br.22.03.2019 Zamieściłam informacje o nowych zajęciach warsztatowych. Tutaj informacje. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych. Wysłuchaj nagrania- zaproszenia na zajęcia

 


4.02.2019 Ponownie zachęcam do skorzystania z Procesu terapeutycznego - Twój zdrowy obraz siebie, Resetu i Seansu - Inicjacja pozytywnej zmiany, gdyż wkrótce wzrosną ceny tych usług.


25.01.2019 Pragnę poinformować, że Sesja wznosząca- terapeutyczna jest już dostępna. Tutaj informacje. Zapraszam serdecznie.

 


23.01.2019 Wkrótce w ofercie Sesja wznosząca- terapeutyczna - wzmacnianie kondycji psychicznej


19.01.2019 Pragnę poinformować, że w najbliższych dniach kontakt ze mna będzie możliwy wyłącznie drogą mejlową.W sprawach pilnych jestem dostępna przez telefon. 16.01.2019 Zapraszam do korzystania z Procesu Terapeutycznego- Twój zdrowy obraz siebie, Resetu, i Seansu- Inicjacja pozytywnej zmiany. Usługi te realizowane w pakietach są dostepne nieustannie w cenie promocyjnej. Informuję i zachęcam do skorzystania, gdyż cena tych usług  w najblizszym czasie może się zwiększyć..


15.01.2019 Informuję, że cały czas można dołączyć do grupy warsztatowej. Zapraszamy serdecznie wszystkie chętne osoby.


Informuję, że jutrzejsze zajęcia warsztatowe odbędą się zgodnie z planem. Można jeszcze dołączyć do grupy. Serdecznie zapraszam.


Zapraszam na badania  profesjonalnymi testami psychologicznymi. Dziś szczególnie polecam profesjonalne badanie samooceny skrupulatnymi, rzetelnymi  testami. Tutaj opis usługi Dowiedz się więcej na swój temat! Badanie jest bardzo szczegółowe, a co za tym idzie, podpowiedzi dla Ciebie mogą być bardzo znaczące i przydatne.Samoocena wpływa na wszystkie aspekty Twojego funkcjonowania. Warto zadbać o ten wymiar siebie.Informuję, że można jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej w Szkole Samorealizacji. Informacje tutaj Zapraszam serdecznie.


Informuję, że zmieniły się nieco ceny za diagnozę psychologiczną samooceny i diagnozę postaw życiowych. Serdecznie zachęcam do skorzystania z testów.Tutaj i tutaj opisy badań.Informuję, że została wprowadzona płatność z góry za pierwszą wizytę. Zapraszam do lektury Regulaminu.


Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach Przebudzenie Twojej mocy realizowanych w ramach Szkoły Samorealizacji informuję, że ilość miejsc na sali jest ograniczona. Jeśli na poważnie myślisz o uczestnictwie w tych zajęciach, nie czekaj, zgłoś się możliwie szybko. 


Informuję moich drogich pacjentów, że Proces terapeutyczny- Twój zdrowy obraz siebie  jest już dostępny. Zapraszam do skorzystania.Tutaj informacje 


Informuję, że wkrótce w mojej ofercie pojawi się nowa usługa- Proces terapeutyczny: Twój zdrowy obraz siebie - szczególnie polecana nowym pacjentom- w stanie relaksacji z elementami hipnozy terapeutycznej. Proszę zaglądać do zakładki Oferta i Cennik


Jeśli chcesz być pełen mocy - zapraszam do Szkoły Samorealizacji od 10 stycznia 2019 r. na zajęcia " Przebudzenie Twojej mocy" link


Inspiracja o tym gdzie znaleźć szczęście link


Zapraszam na konsultacje dobrostanu- skorzystaj z wiedzy o prawach uniwersalnych, wiedzy mędrców i nauczycieli ludzkości- do tworzenia życia jakiego pragniesz- zapraszam do gabinetu,na Skype, emailNa stronie nowa wypowiedź uczestniczki kursu Reiki 1 stopnia tutaj Serdecznie zapraszam na kurs wszystkie chętne osoby.


Uprzejmie proszę panią, która kontaktowała się dziś, tj. 13 listopada 2018 w sprawie pomocy dla córki o ponowny kontakt ze mną. Niestety, Pani numer nie zapisał mi się w telefonie, stąd brak kontaktu z mojej strony.


W dalszym ciągu trwa nabór do grupy w Szkole Samorealizacji. Zajecia będą realizowane od 10 stycznia 2019 r. Jeśli chcesz dołączyć, napisz do mnie email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszam do krótkiej medytacji tutaj


Informuję, że mozna jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej. Informacje o zajęciach tutaj 


Zamieściłam nowe wypowiedzi na temat zajęć warsztatowych tutaj. Zapraszam na zajęcia od 8 listopada. Informuję, że zgłoszenia na te zajęcia przyjmuję do 31 października br. Zapraszam serdecznie wszystkie chętne osoby.


Inspiracja audio - Zachwyć się pomimo wszystko,....bo  ty też potrafisz się zachwycić link


Zaproszenie video na nowe zajecia warsztatowe " Przebudzenie Twojej mocy "  realizowane od 8 listopada 2018 r. Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.


Zapraszam na swoje sesje coachingowe videoZapraszam do obejrzenia video na temat pierwszej wizyty u psychologa. Link


Zamieściłam informacje o nowym pakiecie zajęć w ramach Szkoły Samorealizacji. Temat zajęć: Przebudzenie Twojej mocy. Już przyjmuję zgłoszenia do uczestnictwa w tych zajeciach. Zapraszam serdecznie. Tutaj informacje linkZapraszam do odsluchania nagrania z autentycznego seansu relaksacji dla klientki tutaj


Kolejne zajęcia warsztatowe Szkoły Samorealizacji odbędą się zgodnie z planem, tj. w czwartek 27 września 2018 r. Zapraszamy do naszej grupy wszystkie  osoby, które chcą do nas dołączyć a szczególnie osoby zainteresowane samorealizacją.


Informuję, że można jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej. Kolejne zajęcia realizowane będę 20 wrzesnia br. Osoby dołączające do grupy płacą jedynie za zajęcia, w których uczestniczą.


Informuję, że jutrzejsze zajęcia grupowe ( 6.09.2018) odbędą się zgodnie z planem. Zapraszam. Można jeszcze dołączyć do grupy.


Informuję, że można jeszcze dołączyć do grupy na czwartkowe zajęcia. Zapraszam serdecznie.


Uprzyjmie informuję, że zgłoszenia na zajęcia grupowe przyjmuję do najbliższej soboty, tj. do 1. września br. Serdecznie zapraszam do udziału w zajęciach osoby, których celem jest odnalezienie siebie. Video Co daje udział w zajęciach oraz zaproszenie Video


Zapraszam serdecznie do udziału w zajęciach w ramach Szkoły Samorealizacji " Odnaleźć siebie i podążać za swoim spełnieniem" Tutaj informacje 


Zapraszam do skorzystania z Symulacji mentalnych na odchudzanie. Tutaj informacje


Wspomóż swoją karierę! Skorzystaj z efektywnego sposobu kreowania swojego powodzenia zawodowego - Symulacji mentalnych sukcesu zawodowego 


Zamieściłam ofertę Pakietu terapeutycznego. Zapraszam do lektury Cennika


Zaprzyjaźnij się z życiem audio


Wprowadziłam możliwość szybkiej, krótkiej ( 20 minutowej) konsultacji telefonicznej. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego, konkretnego  spojrzenia na jakąś sprawę - zapraszam do skorzystania. Usługa ta jest dostępna wyłącznie przez telefon.W przygotowaniu usługa: Diagnoza psychologiczna osobowości.Już teraz zapraszam do skorzystania.


nformuję, że zmieniły się nieco ceny moich usług.  Zapraszam do przejrzenia Cennika.Zamieściłam nowe terminy zajęć Szkoły Samorealizacji- moduł Odnaleźć siebie. Zapraszam serdecznie do szkoły.


Zachęta do zmiany sposobu w jaki siebie postrzegasz wejdź na mój kanał YT


Kolejna lekcja Szkoły Samorealizacji Jak silny jest twój zamiar videoZapraszam na indywidualne spotkania NATYCHMIASTOWEJ TRANSFORMACJI


Co jest fascynującego w medytacji? audio 


O terapeutycznym wpływie medytacji tutaj


Informuję moich drogich klientów, że zgłoszenia na zajęcia " Odnaleźć siebie " w ramach  Szkoły Samorealizacji przyjmuję do jutra, tj. do 7 czerwca. Zapraszam serdecznie wszystkie chętne osoby.


Informuję, że jestem dostępna także w czwartek ( Boże Ciało)- realizacja usług w tym dniu wg taryfy 2. Zapraszam.


Zapraszam do skorzystania z profesjonalnych testów psychologicznych. Wybierz usługi: diagnoza psychologiczna samooceny, diagnoza psychologiczna postaw życiowych.


 

Informuję, że już napływają zgłoszenia na zajęcia warsztatowe " Odnależć siebie" Jako, że ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona, osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszę o zgłoszenia na email. Tutaj więcej informacji.


Zapraszam na zajęcia warsztatowe. Tutaj informacje link


Nowa opinia o mojej pracy tutaj 


Osoby zainteresowane kolejnymi zajęciami Szkoły Samorealizacji w Szczecinie, proszę o informację  na email i wstępne zgłoszenie.


Diagnoza psychologiczna postaw już dostępna. Zapraszam na badanie.


Wkrótce w mojej ofercie - Diagnoza psychologiczna postaw. Sprawdź Ofertę


W mojej ofercie jest już dostępna Diagnoza psychologiczna samooceny. Zapraszam na badanie psychologiczne. Informacje tutaj 


Inspiracja dla osób początkujących video


Zapraszam serdecznie na zajęcia grupy rozwojowo- terapeutycznej. Zajęcia będą odbywać się w każdy poniedziałek w godz. 18.00-19.30 po zebraniu grupy.
Zachęcam do uczestnictwa w zajęciach osoby, którym zależy na realizacji dynamicznego procesu uzdrawiania i transformacji.
Na zajęciach będą wykorzystywane nowatorskie techniki terapeutyczne i rozwojowe.
Tutaj informacje o tych zajęciach http://rozwojosobistyiduchowy.pl/terapia-grupowa
Zachęcam do udziału w grupie, ponieważ realizacja procesu grupowego niesie ze sobą potężną siłę, która znacznie ułatwia każdemu uczestnikowi terapeutyczną i rozwojową pracę własną.

Lada chwila w mojej ofercie Indywidualna, zintegrowana diagnoza psychologiczna samooceny oraz diagnoza psychologiczna postaw życiowych. Już teraz zachęcam do udziału w badaniach. Wkrótce przedstawię szczegółowe informacje na ten temat.


Zawiadamiam, że wkrótce w mojej ofercie pojawią się testy psychologiczne. Proszę o śledzenie mojej oferty.


Moim drogim klientom przypominam, że trwa nabór do grupy terapeutycznej- poniedziałkowej. Zachęcam do udziału w zajęciach. Tutaj informacje


W weekend majowy zapraszam do siebie.W tym czasie obowiązują ceny standardowe a nie weekendowe. Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej możliwości.

Zamieściłam informacje o kolejnym module Szkoły Samorealizacji. Tym razem spotkamy się w internecie. Zapraszam do udziału wszystkie chętne osoby. Tutaj informacje link


Napływają już zgłoszenia do grupy poniedziałkowej. Serdecznie zapraszam kolejne chętne  osoby. Tutaj informacje link


Jutro, tj. 24 marca zajęcia Szkoły Samorealizacji odbędą się zgodnie z planem. Nowe osoby również mogą do nas dołączyć. Zapraszamy.


Informuję, że trwa nabór do poniedziałkowej grupy terapeutycznej. Serdecznie zapraszam osoby, które pragną sobie pomóc Tutaj informacje link


Informacja o nowym module Szkoły Samorealizacji już na stronie. Zapraszam serdecznie.Już przyjmuję zgłoszenia.Link


Wkrótce zamieszczę ofertę kolejnego modułu Szkoły Samorealizacji. Proszę zaglądać na stronę:)


Jestem już dostępna na spotkaniach bezpośrednich w gabinecie. Zapraszam serdecznie.


Jutro, tj. 10 marca 2018 r. zajęcia Szkoły Samorealizacji odbędą się zgodnie z planem.Można jeszcze dołączyć do grupy. Zapraszam.


Informacja dla moich szanownych klientów!

Najbliższe wolne terminy spotkań osobistych i on-line - od 19 marca 2018 r.

Do tego czasu realizuję wyłącznie usługi drogą email i zabiegi na dystans.


Informuję, że jutro odbędą się zajęcia w ramach Szkoły Samorealizacji. Można jeszcze dołączyć do grupy. Zapraszam serdecznie.


Zapraszam na zajęcia SZKOŁY SAMOREALIZACJI - MODUŁ USZCZĘŚLIWIANIE SIEBIE Tutaj inf 

Zapraszam na zajęcia Szkoły Samorealizacji.
 
Przyjdź na zajęcia jeśli:
- jesteś ciekawy samego siebie
- chcesz uszczęśliwić siebie
- chcesz korzystać w sposób bardzo praktyczny z głębi świadomości, którą w istocie jesteś
- na poważnie chcesz rozpoznawać swoją naturę
- chcesz otrzymywać wskazówki, które mają charakter trzeźwiący, budzący, dotykający sedna
- chcesz pracować nad sobą w sposób efektywny, integrujący różne aspekty siebie i sprawnie poruszać się w obszarze pracy z umysłem i świadomością
- chcesz rozwijać się duchowo i jednocześnie sprawnie funkcjonować w codzienności
- chcesz aby twoja transformacja przebiegała w sposób dynamiczny
- chcesz wiedzieć co jest najistotniejsze w samorozwoju
- chcesz pracować nad sobą  w sposób przytomny, odważny i realistyczny zarazem
 
Zapraszam do współpracy.
 
Informacje o Szkole tutaj 

Dla moich drogich gości na stronie audio 


Informuję moich drogich klientów, że 19 lutego 2018 r.  ruszają zajęcia grupy terapeutycznej w ramach realizacji pakietu POKOCHAĆ SIEBIE W PEŁNI.

Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w tych zajęciach.

Informacje o tych zajęciach tutaj http://rozwojosobistyiduchowy.pl/terapia-grupowa


ZAPOWIEDŹ - Informuję moich drogich klientów, że planuję grupowe relaksacje energetyczne.Wkrótce zamieszczę pełną informację. Już dziś zapraszam serdecznie. Oto wstępne informacje

NOWOŚĆ! GRUPOWA RELAKSACJA ENERGETYCZNA

Pakiet 4 sesji RELAKSACI GRUPOWEJ

Naucz się i doświadcz stanu pełnego relaksu i odprężenia połączonego z nauką pobierania energii życiowej

To jak przywracanie ustawień fabrycznych Twojego systemu

Co w pakiecie?

- Zdobędziesz potężne narzędzia uzdrawiania siebie

- Obudzisz świadomość własnej energetyki

- Odzyskasz stan wewnętrznego pokoju

- Zregenerujesz się głęboko na wszystkich poziomach swojej istoty

Inwestycja- pakiet 4 sesji RELAKSACJI GRUPOWEJ– 200 zł

Płatność z góry za cały pakiet, tj. za 4 spotkania

 

Kiedy? Informacje wkrótce


Zapraszam na zajęcia  SZKOŁY SAMOREALIZACJI - pakiet 4 spotkań.  Temat: Uszczęśliwianie siebie tutaj inf


Na stronie zamieściłam link prowadzący do artykułu naukowego na temat zastosowania uważnosci w psychoterapii. Artykuł opisuje szczegółowo mechanizmy poznawcze uważnosci. Link także tutaj 


 

Kilka słów na temat pracy grupy poniedziałkowej z jednoczesnym zaproszeniem do udziału w tej grupie tutaj 


Nie bój się swojego umysłu audio


Zaproszenie do teraźniejszości  video i W istocie jesteś lekki video


Zapraszam serdecznie na Forum tutaj 


Zwyczajność , która smakuje inaczej - audio  link


Dlaczego wybaczasz,  wybaczasz i wciąż jeszcze nie wybaczyłeś Link 


Wysiłek vs receptywność w pracy nad życiowymi celami - audio Link 


Zachęta do uczestnictwa w poniedziałkowych zajęciach grupowych video


Kilka słów o rozwoju wewnętrznym i zaburzeniach psychicznych video


Dlaczego w pracy nad sobą kręcisz się w kółko - inspiracja audio


Dlaczego wiedząc, że jesteś miłością wciąż tego nie czujesz - inspiracja audio


Jutro, tj. w poniedziałek 11 grudnia 2017 r. odbędzie się kolejne spotkanie grupy terapeutyczno- rozwojowej. Osoby chętne zapraszam serdecznie - dołącz do grupy! Informacja o zajęciach tutaj 


Pragnę poinformować, że ruszyły już zajęcia grupy poniedziałkowej. Można jeszcze dołączyć do grupy. Zapraszam osoby, które są chętne uczestniczyć w tym cyklu zajęć.

Zapraszam serdecznie na pierwsze spotkanie grupy terapeutyczno-rozwojowej, które odbędzie się w poniedziałek 4 grudnia w godz. 18.00-19.30.
Można jeszcze dołączyć do grupy. Serdecznie zapraszam wszystkie chętne osoby.
Osoby, które zastanawiają sie nad wzięciem udziału w grupie - informuję, że warto być na pierwszym spotkaniu grupy. Zapraszam serdecznie.
 

Dla moich drogich klientów  Zachęta


Zaproszenie video na spotkania czwartkowe tutaj


Przypominam o czwartkowym ( 30 listopada ) spotkaniu przebudzenia. Czekam na zgłoszenia w postaci wpłaty na konto. Tutaj informacje 


Napływają zgłoszenia do grupy poniedziałkowej, tj. terapeutyczno- rozwojowej. Grupa ma szansę ruszyć już niedługo. Osoby, które zastanawiają się nad udziałem w tych zajęciach, proszę o decyzję, wtedy jest szansa, że ruszymy lada moment. Proszę nie czekać, tylko się zgłosić. Zapraszam serdecznie. Tutaj informacje o zajęciach link


Już napływają zgłoszenia do udziału w czwartkowych spotkaniach przebudzenia. Najbliższe spotkanie odbędzie się w czwartek 30 listopada o godz. 18.00 Zarezerwuj miejsce juz teraz !


Uwaga! Rusza nowa forma spotkań grupowych - dla osób zainteresowanych przebudzeniem świadomości.Najblższe spotkanie tej grupy 30 listopada 2017 w godz. 18.00-19.30.  Zajęcia będą realizowane co drugi czwartek. Tutaj informacje


Informuję moich drogich klientów, że jest szansa aby już niedługo ruszyć z poniedziałkowymi zajęciami. Grupa ruszy jesli zgłosi się jeszcze kilka osób. Jeśli zalezy ci na uczestnictwie w grupie, nie czekaj, zgłoś się! Serdecznie zapraszam.


Rozpraw się z poczuciem winy audio


Zapraszam do lektury - właśnie ukazał się wywiad ze mną na portalu wellnessday.eu link


Informuję, że już napływają zgłoszenia do grupy poniedziałkowej. Ilość miejsc jest ograniczona. Jeśli zależy ci na udziale w zajęciach, zgłoś się do grupy już teraz. Decyduje kolejność zgłoszeń. Tutaj informacje 


Uwaga! Nowe zajęcia grupowe 

Tutaj informacje 

Tutaj zaproszenie video

Oferta cotygodniowych grupowych zajęć terapeutyczno- rozwojowych

Spotkania w każdy poniedziałek w godz. 18.00-19.30

Koszt zajęć 70 zł

Serdecznie polecam udział w tych zajęciach.


Kolejne warsztaty przebudzenia 18 listopada 2017 r. Zapraszam osoby zainteresowane samopoznaniem Informacje

W dniu 18 listopada 2017 r. zapraszam na warsztaty przebudzenia " Spełnienie poprzez samopoznanie"
Istnieje możliwość odczuwania pełnej satysfakcji i spełnienia już teraz, doświadczenia pełni, które nie jest uzależnione od życiowych osiągnięć. Taki stan pełnej satysfakcji realizuje się poprzez samopoznanie, odkrycie i doświadczalne rozpoznanie całości siebie.
Pozwól sobie na realny kontakt z Pełnią.
Zajęcia te stwarzają sprzyjającą przestrzeń aby taki kontakt stał się możliwydla Ciebie.
Zapraszam serdecznie wszystkich poszukujących pełni siebie.

 

Głód miłości...Krok3 video


Głod miłości...Krok 2 Bądź ciekaw siebie i pozwól sobie czuć video 


Głód miłości- jak go zaspokoić...Krok 1 video


Nowy filmik- inspiracja  tutaj 


Co jestes w stanie zrobić by zaspokoic głód miłości? Inspiracja video


Kilka słów zaproszenia na Regresywne sesje wglądu video 


nformuję, że zgłoszenia na warsztaty rozwojowe przyjmuję do dnia 2 października. Zapraszam serdecznie wszystkich poszukiwaczy wewnętrznej wolności


Zapraszam na warsztaty rozwojowe w dniu 7.10.2017 r. Tutaj informacje 


Krótkie przesłanie dla medytujących link


Medytacja Obecność tutaj 


Nowe grupowe zabiegi  Reiki od następnego tygodnia, tj. w dniach 4-10 września 2017 r. tutaj informacje. Zgłoś się do zabiegów, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Serdecznie dziękuję uczestniczkom sobotnich zajęć.Gratuluję dużej otwartości i gotowości do współpracy. Na kolejne warsztaty zapraszam 7 października. Temat naszego październikowego spotkania " W stronę wewnętrznej wolności"

Wszystkim chętnym przypominam, że zajęcia mają kameralny charakter i ilość miejsc jest ograniczona. Osoby zdecydowane mogą już teraz rezerwować miejsce na zajęciach. Zapraszam bardzo serdecznie.Link do informacji o zajeciach tutaj 


Każdy z nas jest zdolny uszczęśliwić samego siebie. Nikt inny nie jest w stanie tego dokonać dla nas lub za nas. Zrób krok w tym kierunku. Zapraszam na warsztaty rozwojowe "Rozpakuj swoje szczęście" link  Czy jest coś bardziej pilnego....?  Zapraszam serdecznie.Są wolne miejsca.


Nowe audio Siła 


Opcja dla osób nieśmialych - Korespondencja email - bez limitów Informacje 


Nowy wpis na blogu link


Filmik na temat testów i transformacji tutaj 


Zapraszam do odsłuchania audio tutaj


Najbliższe przekazy grupowe Reiki w dniach 7-13 sierpnia 2017. Zakotwiczany program: Jestem godny tego wszystkiego o czym marzę. Zapraszam do udziału w przekazach.


Nowy termin i nowy temat warsztatów oraz inspiracja link


Realizowany w tym tygodniu program przekazów grupowych: Zasługuję na miłość.Informacje 


Audio na dobranoc link


Wpis na blogu link


Zapraszam do odsłuchania: Rozpakuj swoje szczęście tutaj 


Nowy temat przekazów grupowych aktualny od poniedziałku 17 lipca 2017 Rozwijanie poczucia niewinności. Realizowany program: Jestem niewinny i czysty. Zapraszam do udziału w przekazach grupowych Informacje tutaj 


Przypominam uprzejmie moim drogim klientom, że zgłoszenia na warsztaty w postaci wpłaty zaliczki przyjmuję do dnia 18 lipca. Serdecznie zapraszam na zajęcia.


Nagrałam inspiracje - pogaduszki medytacyjne:) Zapraszam do obejrzenia. Niestety nagranie jest trochę za cicho nagrane. Jestem w trakcie doskonalenia warsztatu i sprzętu. Proszę mi wybaczyć. Lepsza jakość dźwięku na urządzeniach z systemem android. Filmik tutaj 


Od jutra, tj. od poniedziałku 10 lipca - nowy temat przekazów wznoszących Reiki: Rozwijanie poczucia godnosci i zasługiwania na całe dobro życia. Weź udzial w przekazach grupowych  Inf


Zapraszam do skorzystania z zabiegów pozytywnego programowania tutaj


Nowa usługa- Pytania życiowe- krótkie odpowiedzi informacje 


Zapraszam do skorzystania z błyskawiczych interwencji energetycznych Reiki link


Zaproszenie do uczestnictwa w zabiegach grupowych Reiki. - Nowość! Oferta tematycznych przekazów wznoszących.

Tydzień 3 - 9 lipca 2017 r. Rozwijanie entuzjazmu do działania. Przełamywanie stanu zastoju, zawieszenia, marazmu.

Skorzystaj z codziennych przekazów pomocnych w obudzeniu i rozwijaniu twojego entuzjazmu do działania i tworzenia.Informacje tutaj 


Zaproszenie do smakowania Istnienia audio


Z życzeniami ulgi i wytchnienia audio


Z życzeniami lekkości audio


Serdecznie zapraszam na warsztaty 22 lipca 2017 r. Tutaj informacje link


Informuję osoby, które kopiują zamieszczone na mojej stronie teksty i umieszczają na swoich stronach jako własne, bez pytania o zgodę i bez podawania źródła, że wszystkich nas obowiazują zasady prawa autorskiego.  Na mojej stronie jest informacja: Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Uprzejmie proszę potencjalnych chętnych do przywłaszczania sobie owoców mojej pracy o respektowanie powyższych zasad, gdyż tego typu naruszenia skutkują odpowiedzialnością prawną.


Na długi weekend i nie tylko... z życzeniami przebywania w Pięknie link


Zaproszenie audio na warsztaty 22 lipca 2017 odsłuchaj


Zamieściłam fragment autentycznej sesji dla klientki link


Zgodnie z zapowiedzią, nowy program pracy indywidualnej z klientem, zapraszam serdecznie link


Informuję moich szanownych klientów, że w sobotę 27 maja jestem  na miejscu. Zapraszam .


Zamieściłam informacje o zajęciach warsztatowych w lipcu. Już przyjmuję zgłoszenia:) Informacje tutaj 


Informacje o programie pracy indywidualnej Moje życie ma sens tutaj 


Wkrótce zamieszczę informację o nowych zajęciach rozwojowych. Jeszcze tylko chwila zastanowienia nad formułą zajęć:)


Uprzejmie proszę o zrozumienie osoby, które próbują skontaktowac się ze mną poprzez skype. Nie zawsze  mam możliwość realizacji rozmowy natychmiastowej. Jeśli jestem z klientem, nie jestem w stanie odebrać połączenia. Dlatego proszę o pozostawienie krótkiej wiadomości dla mnie i wskazanie sposobu oraz dogodnego czasu naszego ponownego kontaktu. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość.


Inspiracja dnia - Stabilność wysłuchaj audio


Zapraszam do realizacji indywidualnych programów terapeutycznych i rozwojowych. Wkrótce nowe programy (m.in.) Moje życie ma sens, Moje życie w radości, Żyję lekko i z łatwością, Narodziny odpowiedzialności - moja świadoma kreacja. Inf


Dla moich drogich klientów w maju Sesje ukojenia 50% - serdecznie zapraszam.Tutaj inf


W dniach 1-7 maja zapraszam do udziału w codziennych przekazach wznoszących. Tutaj informacje 


Zapraszam moich drogich klientów do siebie w weekend majowy. Oprócz niedzieli, jestem na miejscu.


Zapraszam na wygodny, efektywny Proces Odzyskiwania- Sesje ukojenia Informacje tutaj


Zapraszam - szybka dogodna usługa - informacje tutaj


Nowe nagranie audio na temat wyboru celu do coachingu tutaj


Wysłuchaj inspiracji na temat odwagi tutaj


Zapraszam do skorzystania z testów i transformacji mentalno-energetycznych. Informacje tutaj 


Na stronie-  nowa opinia o mojej pracy. tutaj


Zapraszam do skorzystania z diagnozy mentalno-energetycznej. Informacje tutaj 


Wprowadzilam nową usługę- przekaz przebudzenia specjalnie dla ciebie - nagranie audio medytacji prowadzonej. Szczegóły tutaj


Dla tych, którzy cierpliwie czekali - dwa nagrania medytacyjne link i link


W najbliższy weekend, tj. 1i 2 kwietnia jestem na miejscu. Osoby chętne zapraszam do gabinetu lub na skype.


Polecam skorzystanie z mojego wieloletniego doświadczenia w wykonywaniu analiz życiowych.Opis usługi tutaj


Zapraszam do lektury najczęściej otwieranego artykułu na mojej stronie link


Informuję moich drogich klientów, że w przypadku gdy mój status na skype jest dostępny istnieje mozliwość realizacji natychmiastowych konsultacji on- line. Wystarczy skorzystać z systemu szybkich płatności; przyciski płatności dostępne są tutaj Po opłaceniu usługi spotkanie video lub rozmowa na czacie są natychmiast dostępne. Zapraszam serdecznie.


POCZUJ SIĘ WE WŁASNEJ SKÓRZE JAK W DOMU... zrelaksuj się głęboko! Zapraszam na sesje redukcji stresu link


13.03. 2017 r. Dla moich szanownych klientów - w tym tygodniu coaching na email 50% taniej! Zapraszam do skorzystania z okazji. O coachingu tutaj 


27.02.2017 Zamieściłam linki do audycji- wykładu na temat dobroczynnych efektów medytacji uważności. Zachęcam do obejrzenia prezentacji i  wysłuchania wykładu tutaj Wykład dotyczy naukowego opisu stanów medytacyjnych i zmian ( wybitnie dobroczynnych) jakie zachodzą w mózgu osoby praktykującej medytację uważności.


7.02.17 Kilka słów o mojej pracy, o znaczeniu otwartości w uruchomieniu zmiany. filmik


.02.2017 Zaproszenie do krótkiej medytacji uważności A co jesli to czego szukasz juz tu jest? link


Pozytywne dostrojenie na początek dnia video


Filmik video o moich programach antystresowych kliknij


Dla tych z klientów, którzy lubią medytację link


Zaproszenie video na sesje Natychmiastowej redukcji napięcia - Relaksację Reiki tutaj


Zapraszam na sesje Natychmiastowej redukcji napięcia - Relaksacji Terapeutycznej REIKI kliknij


Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w Przekazach wznoszących kliknij


Wszystkim moim obecnym klientom i przyszłym oraz czytelnikom mojej strony składam serdeczne życzenia Szczęśliwego Nowego Roku! Życzę aby nadchodzące dni przynosiły ze sobą jasność postrzegania, umiłowanie życia, radość z istnienia oraz wszelką pomyślność i obfitość dla nas wszystkich...


Ostatnio cieszy się powodzeniem Program antystresowy, zapraszam serdecznie.


Inspiracje miłości tutaj 


Jak szybko poprawić swoje samopoczucie audio tutaj 


Jak znaleźć harmonię audio


W Strefie Harmonii i Pokoju umieściłam wersję audio Medytacji bycia tutaj


Nowa inspiracja tutaj


Nowa inspiracja tygodnia tutaj


Zaproszenie do wspólnego kultywowania wdzięczności link


Filmik o tym jak pracuję i o rozwoju tutaj 


Zaproszenie na kurs Zdrowa samoocena tutaj


Nowa inspiracja tygodnia kliknij


O rozwoju - podpowiedź kliknij


Inspiracje jesienne tutaj 


Nowa inspiracja na kolejny tydzieńsmileylink


Inspiracja na kolejny tydzień dla moich drogich czytelników tutaj 


Zaproszenie video na sesje coachingu kliknij 


Inspiracja na bieżący tydzień link


Dziś 15.10 jestem dostępna na skype, jutro tylko email.


Obejrzyj moje zaproszenie na kurs indywidualny Uzdrawianie wewnętrznego dziecka tutaj


10.10.2016  INSPIRACJA TYGODNIA - odsłuchaj tutaj


Zapraszam do skorzystania z zabiegów Reiki i tygodniowej lub miesięcznej opieki energetycznej, Zapraszam serdecznie.Tutaj informacje kliknij 


Zapraszam na ekskluzywne konsultacje mistrzostwa osobistego - indywidualną wersję treningu Szkoły Mistrzów Życia kliknij


Zapowiadany Szmaragdowy relaks tutaj


Zapraszam do mojej Strefy Harmonii - nowy filmik  link


Kolejny planowany temat warsztatów to Trening asertywności.Osoby zainteresowane udziałem proszę o kontakt na emai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Inf. o zajęciach tutaj 


Dziś w mojej Strefie  Harmonii i Relaksu na razie tylko zapowiedż Szmaragdowego relaksu  link  


Będę zamieszczala dla Was moi drodzy klienci informacje na skype o swojej dostępnosci na natychmiastowych konsultacjach tą drogą. Zapraszam serdecznie.Znajdź mnie na skype; moja nazwa użytkownika:renatalopatka


W najbliższą sobotę, tj.1 września  zapraszam na warsztaty. Przyjdź po to by zaistnieć w miłości Inf. tutaj 


Bezpośredni link do informacji o sesjach wglądu na skype tutaj


Wprowadziłam możliwość realizacji sesji terapeutycznych na skype. Z koniecznosci forma tych sesji jest nieco inna, dopasowana do możliwości pracy jakie daje taki kontakt. Zapraszam serdecznie wszystkie chętne osoby, które z róznych względów nie mogą uczestniczyć w wersji na żywo.O sesjach link


Zauważyłam, że treści  które zamieszczam na mojej stronie i na blogach są pilnie czytane przez moich drogich klientów. Bardzo mnie cieszy możliwość interakcji z Państwem:) Zachęcam do pozostawienia śladu swojej obecności w postaci komentarzy lub wpisu w Księdze Gości.Można tez zostawić pytanie do mnie tutaj 


Uruchomiłam nowy blog o treściach stricte duchowych, dla osób zainteresowanych inspiracją duchową.Tutaj link 


Z przyjermnością informuję, że moja firma już po raz drugi otrzymała certyfikat " Firma Godna Zaufania" link


Jestem już na miejscu i zapraszam do mojej Strefy Harmonii i Relaksu. Zapraszam  na chwilę refleksji i relaksacji. filmik 


W dniach 17-21.08 będę dostępna wyłącznie drogą mejlową. Serdecznie zapraszam na coaching tą drogą, konsultacje. Mozliwe są również zabiegi energetyczne na odległość. Pozostałe formy mojej pracy będą ponownie dostępne dla Państwa od poniedziałku 22.08.


Nagrałam dla Państwa króciutki filmik aby mogli Państwo mnie poznać. Tutaj link


Polecam coaching przez email, dlatego że jest to dla wielu z Państwa sposób prawdopodobnie najwygodniejszy:) Tutaj o coachingu link


Na kolejne zajęcia warsztatowe zapraszam 13 sierpnia 2016 r. kliknij


Zapraszam serdecznie na sesje coachingu. Informacje tutaj 


Na warsztatach 16 lipca 2016 r. rozwijać będziemy pewność siebie. Zapraszam serdecznie. 


Proszę o zgłoszenia na zajęcia Szkoły Mistrzów Życia do dnia 8 czerwca. Zapraszam wszystkich chętnych. Zajęcia odbędą się w niedzielę 12 czerwca.


Nowy wpisy na blogu - opisy przypadków


Mam pomysł na nagranie cyklu medytacji pod wspólnym tytułem " Wstępowanie w Piękno". Stworzyłabym możliwość wykupienia dostępu do takich ok. 20 minutowych sesji video. Drodzy czytelnicy mojej strony...jesli jestescie zainteresowani, proszę o sygnał na email lub sms celem zmobilizowania mnie do dokonania nagrań:)


Kolejne warsztaty Mistrzowie Życia odbędą się 12 czerwca ( niedziela). Serdecznie zapraszam.


Zapraszam do skorzystania z analiz drogą mejlową. Wykonuję analizy róznych obszarów życia klienta i udzielam podpowiedzi, inspiracji, propozycji rozwiązań. O analizach czytaj tutaj


Strefa Harmonii i Relaksu zaprasza kliknij 


Kolejne warsztaty Mistrzów Życia odbędą się 14 maja 2016 r.. Zapraszam wszystkie chętne osoby.


Zajęcia w dniu 16 kwietnia odbędą się zgodnie z planem. Można jeszcze dołączyć do grupy. Informacje tutaj http://www.rozwojosobistyiduchowy.pl/zajecia-grupowe/warsztaty-terapeutyczne


Zapraszam na indywidualną sesję medytacji prowadzonej. Zakosztuj stanu ulgi, odprężenia, harmonii i błogości.kliknij


Uwaga! Poszukuję osób - zdeklarowanych przeciwników medytacji, które wyraziłyby zgodę na udzielenie mi wywiadu na temat swojego życia. Dane z wywiadów  są potrzebne do projektu naukowego podejmującego temat medytacji. Przeprowadzenie rozmów planuję dopiero na okres letni. Będę bardzo wdzięczna za chęć uczestnictwa i pomoc. Gwarantuję całkowitą anonimowość.


W kwietniu zapraszam na lekcje rozwoju osobistego w promocyjnej cenie kliknij


Wprowadziłam możliwość realizacji pojedynczych lekcji kursów i treningów indywidualnych. Wkrótce zamieszczę ofertę nowych pojedynczych , niezależnych lekcji. Zapraszam do gabinetu lub online.


Nowy wpis na blogu kliknij


Przyjmuję zgłoszenia na zajęcia warsztatowe 16 kwietnia. Proszę o zgłoszenia na zajęcia do dnia 12 kwietnia. Każdy może dołączyć. Ilość miejsc na sali ograniczona:) Jesli ci zależy na uczestnictwie, już teraz zgłoś swój udział. Zapraszam serdecznie do Szkoły Mistrzów Życia


Nowa opinia - wypowiedź Pawła kliknij


Dziękuję uczestnikom dzisiejszych zajęć za otwartość i entuzjazm.12.03.2016r.


Warsztaty 12 marca odbędą się zgodnie z planem.


Można jeszcze dołączyć do grupy warsztatowej w dniu 12 marca. Zapraszam.


Nowa opinia; wypowiedź Magdaleny  kliknij


Polecam kolejną wersję kursu - Kompleksowe usuwanie stresu - kliknij


Zgłoszenia na zajęcia Mistrzowie Życia, które odbędą się 12 marca 2016 r. przyjmuję do dnia 7 marca.  Informacje tutaj. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.


Zapraszam do skorzystania z nowej usługi przez email, tj. konsultacji przez email - odczytu programów blokujących Twój bieżący wzrost i rozwój; odczytu aktualnych szans rozwojowych oraz przekazu inspiracji 


Nowy wpis kliknij


Polecam - nowy wpis na blogu

Zapraszam na sesje medytacji prowadzonej.


W dniu 12 marca zapraszam na nowe zajęcia Mistrzowie Życia. Zgłoś się na zajęcia kliknij


Nowa opinia o mojej pracy kliknij


Nowe wpisy na blogu kliknij

Uwaga! Ten wpis kliknij skierowany jest do osób, które błędnie pojmują duchowość i rozwój.


Wszystkim odwiedzającym moją stronę, moim klientom i uczniom w Nowym Roku życzę zdrowia, wszelkiej obfitości, wolności od ograniczeń, radości i realizacji szczęścia.


Zamieściłam kilka nowych art. na blogu.


Nowy artykuł na blogu link


Jeśli masz problem - zastosuj regresję. Zapraszam serdecznie na sesję.


Zapraszam na sesje relaksacji energetycznej. link


Wkrótce kolejne kursy i treningi indywidualne:)


Uwaga! Zmieniłam nieco formę niektórych kursów indywidualnych, po to aby były dostępne w całości również na skype.Zapraszam.


Zapraszam na trening indywidualny Przyciąganie pieniędzy. link


Zapraszam na trening indywidualny Samouzdrawianie link


Zapraszam na indywidualny trening Odzyskiwanie własnej mocy.link


Wprowadziłam możliwość indywidualnego szkolenia Klucze do Szczęścia, Zapraszam.  link


Zapraszam na Trening mentalny Kreacja związku miłości link


Jako, że moja strona rozrosła się już nieco, najświeższe treści publikuję na moim blogu.


O pożytku z praktykowania relaksacji tutaj 


O skutecznym treningu mentalnym tutaj


Goszczę często w Poznaniu. Jeśli jestes zainteresowany spotkaniem ze mną w Poznaniu, proszę o kontakt, ustalimy szczegóły naszej współpracy. Zapraszam.


W dniu 19 wrzesnia 2015 r. zapraszam wszystkie osoby chętne - zainteresowane własnym szczęściem na zajęcia seminaryjne.link


Uruchomiłam blog.  Zapraszam. link


Tutaj znajdują sie linki do kolejnych krótkich medytacji link


Zapraszam do odsłuchania krótkiej medytacji tutaj link


Uwaga! Zmienił się mój adres mejlowy. Proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


29 sierpnia 2015 r. zapraszam na zajęcia warsztatowe. Informacje tutaj link


Jestem już na miejscu, zapraszam.


Istnieje możliwość zorganizowania weekendowego odosobnienia w Pogorzelicy nad morzem w pierwszej połowie września. Osoby chętne proszę o sygnał na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wstępnie: zajęcia piątek – niedziela. Temat: Odsłanianie wolności.
Na zajęciach: formy dialogowe, procesy transformacyjne, formy natychmiastowej zmiany świadomości, medytacja, praktyka uważności.
Warunki pobytu bardzo dobre, w ogrzewanych domkach; koszt przystępny.
Zapraszam serdecznie.


Uwaga ! W dniach 25 lipca do 1 sierpnia będę nieobecna w Szczecinie. Proszę o umawianie spotkań z uwzględnieniem powyższej informacji. W tym czasie jest możliwy ze mną kontakt mejlowy i konsultacje, rozmowy terapeutyczne  realizowane tą drogą oraz spotkania osobiste ( wczesniej uzgodnione) w Pogorzelicy nad morzem. Zapraszam serdecznie.

Już teraz rezerwuj ze mną czas na osobiste spotkania w Szczecinie od 2 sierpnia.


Proszę zwrócić uwagę, że zmienił się mój adres mejlowy. Proszę pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wprowadziłam możliwość realizacji Treningu Rozwoju Wyższej Świadomości w trybie indywidualnym. Serdecznie zapraszam osoby chętne.


Wprowadziłam nową usługę, tj. indywidualną sesję medytacji prowadzonej. Zapraszam osoby chętne osobiście lub na skype.


Najbliższe spotkanie on-line: wkrótce..


Miło mi poinformować, że dziś tj. 5 marca 2015 r. kolejna moja droga uczennica została nauczycielem Reiki.


Obecnie trwa proces formowania nowej grupy warsztatowej. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach napisz. Informacje o zajęciach tutaj zajecia-grupowe/warsztaty-terapeutyczne


Dla wszystkich odwiedzających moją stronę, dla moich drogich klientów - najlepsze życzenia świąteczne. Wyjątkowo udanych, spokojnych świąt!


Osoby zainteresowane realizacją warsztatu w dniu 17.01.2015. " Umiejętność bycia z samym sobą " proszę o kontakt na email.


Zapraszam na sesje uzdrawiania, informacje o sesjach tutaj uslugi/sesje-uzdrawiania-duchowego. Sesję są możliwe takze na skype.


Zapraszam do lektury uslugi/jak-uzyskac-najlepsze-efekty-wlasnej-terapii-i-rozwoju


Przypominam, że zgłoszenia na warsztaty 27 września przyjmuję do wtorku. Zapraszam serdecznie.


Z radością informuję, że kilka dni temu udzieliłam kolejnej inicjacji na III - mistrzowski stopień Reiki, tym razem mojej drogiej uczennicy Ewie. Tutaj wypowiedź reiki/wypowiedzi-uczestnikow-inicjacji-i-kursu-iii-stopnia-reiki


Zamieściłam informacje o zajęciach warsztatowych w dniu 27 września 2014 r. Realizowany temat: Rozwijanie zdrowej, wysokiej samooceny. Zapraszam serdecznie.


Polecam artykuł reiki/luksus-pracy-z-energia


Kolejny nowy artykuł tutaj artykuly/wyskocz-ze-starych-kolein-przekrocz-swoje-ograniczenia


Zapraszam do lektury nowego artykułu: Głód miłości. Jak go zaspokoić ? tutaj artykuly/glod-milosci-jak-go-zaspokoic


Zamieściłam informację o zajęciach warsztatowych w dniu 30 sierpnia 2014 r. Zapraszam serdecznie.


Osoby zainteresowane wczasami we wrześniu, proszę o kontakt i wstępne zgłoszenie.  Gdy uzbiera się wstępnie grupa, zamieszczę oficjalną pełną informację i rozpocznę przygotowania do wczasów. Jeśli  zależy ci na tym aby wczasy się odbyły, poinformuj mnie o swojej chęci uczestnictwa.


Zapraszam do korzystania z forum. Można zamieszczać pytania do mnie. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.


Zamieściłam  nowy artykuł. Zapraszam do lektury tutaj artykuly/dlaczego-warto-pracowac-z-umyslem


Pojawiła się możliwość realizacji wczasów również we wrześniu, juz w tym roku. Został wybudowany nowy, komfortowy domek. Osoby zainteresowane proszę o kontakt. Proponowany temat: W stronę twojej wewnętrznej wolności.Tutaj więcej informacji wczasy-terapeutyczne/wczasy-terapeutyczne


Czekam na wstępne zgłoszenia na email, osób zainteresowanych realizacją warsztatu " Zarabianie godnych pieniędzy ".


Zamiesciłam nowy artykuł, zapraszam do lektury tutaj artykuly/prawidlowo-realizowany-rozwoj-osobisty-i-duchowy


7 czerwca 2014 r. zapraszam na warsztaty w Szczecinie: Temat zajęc: Przebudzenie mocy. Odrodzenie ciała. Szczególy tutaj zajecia-grupowe/warsztaty-terapeutyczne


Do końca tego tygodnia, tj do 10 maja przyjmuję jeszcze zgłoszenia na wczasy w  Pogorzelicy...


Zapraszam na seanse Boskiego Tarota - tj. nową, przepiękną talią, autorstwa Ciro Marchetti.


Zgłoszenia na wczasy w Pogorzelicy realizowane w dniach 6 - 10 czerwca br. przyjmuję do dnia 6 maja br.


Jutro, tj. 23 kwietnia 2014 r. zapraszam na spotkanie online. Informacje tutaj zajecia-grupowe/spotkania-online


Wprowadziłam możliwość zakupu plików audio z moich wcześniejszych audycji. W tej chwili dostępny jest plik z audycji " Łatwość przebaczenia i uwolnienia" Informacje tutaj zajecia-grupowe/spotkania-online


Są jeszcze wolne miejsca na warsztatach 12 kwietnia br. Zapraszam.


Na stronie pojawił się nowy artykuł: O błędnie pojętej miłosci do siebie. Zapraszam do lektury tutaj artykuly/o-blednie-pojetej-milosci-do-siebie


Przypominam, ze przyjmuję już zgłoszenia na wczasy w Pogorzelicy. Zapraszam do Przebudzenia Mocy !


Na zajęcia warsztatowe w Szczecinie zapraszam w dniu 12 kwietnia br.


Zapraszam na  spotkanie online 23 kwietnia 2014 r. Temat:  O cieszeniu się sobą. Zapraszam serdecznie.


Przyjmuję jeszcze zgłoszenia na warsztaty 15 marca 2013 r. Zapraszam serdecznie.


Informuję, ze zostały wydane pierwsze certyfikaty Treningu Rozwoju Wyższej Świadomości dla osób, które od dłuższego czasu aktywnie uczestniczą w warsztatach..


Najbliższe zajecia warsztatowe odbędą się 15 marca 2014 r. Temat spotkania: Rozwijanie odpowiedzialności. Osoby chętne proszę o zgłoszenia do dnia 10 marca br.


Przypominam wszystkim chętnym, ze przyjmuję już zgłoszenia na wczasy w Pogorzelicy realizowane w dniach 6- 10 czerwca 2014 r. Zapraszam serdecznie.


W najblizszą środę, tj. 26 lutego 2014 r. zapraszam na spotkanie online. Szczególy tutaj  


Wprowadziłam usługę sporządzania dla moich klientów Dekretów mocy. Zapraszam do skorzystania
Dodano dnia 15/02/2014 20:27

 Zamieściłam dodatkowe informacje dla osób uczestniczących w Treningu Rozwoju Wyższej Świadomości. Zapraszam na stronę trening rozwoju wyższej świadomości
Dodano dnia 11/02/2014 12:38

 Przyjmuję jeszcze zgłoszenia na zajęcia warsztatowe w dniu 15 lutego 2014 r. Zapraszam serdecznie.
Dodano dnia 11/02/2014 12:38

 Zapraszam na wczasy terapeutyczne w Pogorzelicy nad morzem w dniach 6 - 10 czerwca 2014 r. Informacje - zakładka - Wczasy terapeutyczne .
Dodano dnia 30/01/2014 16:15

 Zapraszam już dziś na zajęcia warsztatowe w dniu 15 lutego 2014 r. Informacje - zakładka - Warsztaty terapeutyczne.
Dodano dnia 27/01/2014 09:09

 Zapraszam na spotkanie on-line 22 stycznia o godz. 20.00. Szczegóły - zakładka Zajęcia grupowe - Spotkania on line.
Dodano dnia 15/01/2014 20:16

 Przypominam, że rusza nowa edycja warsztatów. Najbliższe zajęcia 11 stycznia 2014 r. Temat zajęć: Uzdrawianie swego wewnętrznego dziecka. Informacje tutaj zajecia-grupowe Informuję, że temat ten jest elementem Treningu Rozwoju Wyższej Świadomości dla celów terapeutycznych. Informacje o treningu tutaj trening rozwoju wyższej świadomości Osoby chętne proszę o zgłoszenia do 7 stycznia 2014 r.
Dodano dnia 02/01/2014 12:56

 Wspaniałego, wyjątkowo udanego i szczęśliwego Nowego Roku dla wszystkich odwiedzających moją stronę !
Dodano dnia 31/12/2013 16:47

 Zapraszam do lektury nowego artykułu - zakładka - Artykuły - Świrowanie zamiast rozwoju.
Dodano dnia 30/12/2013 14:24

 Z okazji Świąt życzę wszystkim odwiedzającym moją stronę radości z budzenia swojej świadomości, z odkrywania i poznawania własnej istoty, cieszenia się pięknem istnienia oraz szczęścia z dzielenia się radością z innymi.
Dodano dnia 23/12/2013 18:25 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.