Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Wyskocz ze starych kolein, przekrocz swoje ograniczenia !

Rozwój osobisty i duchowy umożliwia przekraczanie naszych uwarunkowań i ograniczeń, kieruje nas w stronę prawdziwej wolności.

Nie ma przypadku dlaczego urodziliśmy się w tym kraju, w tej rodzinie, jakich mamy rodziców, jakie mamy warunki życiowe, jakie możliwości własnego rozwoju a jakie ograniczenia.

Do pewnego momentu wygląda to dla każdego z nas jak poruszanie się tylko i wyłącznie w wyrobionych starych koleinach. Rytm naszego życia jest stały, powtarzalny, często automatyczny. Mamy wiele przyzwyczajeń, automatyzmów a niektóre z nich nam już zupełnie nie służą. Pewne schematy naszego myślenia, zachowania tak w nas wrosły, że myślimy, iż nic się nie da z tym zrobić. Żyjemy w pewnych uwarunkowaniach i często nie mamy nawet nadziei, że coś się zmieni.

Wtedy przydaje się taka cecha jaką jest ciekawość. Dodać warto szczyptę nieszablonowości, na początek, choćby minimalną odwagę, intuicyjne przeczucie, że jest coś jeszcze, jest inny, ciekawszy, bogatszy wymiar życia.

Przychodzi taki moment w życiu, kiedy poziom niewygody, cierpienia jest już nie do zaakceptowania. Coś nas popycha naprzód, uruchamia się nasza energia i zaczynamy poszukiwać i dosłownie, wyskakiwać ze starych kolein.

Może to wyglądać tak jak to było w moim przypadku, kiedy to nie miałam pojęcia czego szukam, ale wiedziałam, że poszukuję czegoś bardzo, bardzo istotnego.

Autentyczna potrzeba własnego rozwoju przytrafia się tak naprawdę jednostkom silnym, które do pewnego momentu mogą mieć objawy swojej nawet bardzo dużej słabości, bezradności, pomieszania. Ale to nic nie szkodzi.

Nie jest istotny objaw, istotna jest intencja pomocy samemu sobie.

To właśnie silna intencja pomocy sobie powoduje, że dostajesz wsparcie i prowadzenie wszystkich pozytywnych sił Nieba i Ziemi w tym procesie.

Naprawdę nie musisz wiedzieć jak ma wyglądać twój rozwój czy twoje uzdrawianie. Musisz wiedzieć, że tego prawdziwie chcesz. Robisz pierwszy krok, o resztę nie musisz się kłopotać.

Podstawą, na której wybudujesz swoje powodzenie będzie szczerość, uczciwość wobec samego siebie.

Jeśli stać cię na to, twoje ograniczenia, niemożności, słabości, będą musiały cię opuścić, czego życzę ci drogi czytelniku z całego serca.

Po to tutaj jesteśmy aby się rozwijać.  Poczyniony  postęp daje nam zadowolenie i spełnienie, cieszy nas choćby najmniejsza zmiana w postrzeganiu samego siebie i świata.

To właśnie od sposobu postrzegania zależy czy cierpimy, czy jesteśmy wolni.

Zapraszam serdecznie na spotkanie, jeśli to moją osobę zdecydujesz się wybrać jako twojego pomocnika w tej cudownej przygodzie.

Renata Łopatka, sierpień 2014 r.

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.