Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Dlaczego warto pracować z umysłem ?

 

Pomimo, że potencjalnie jesteś w pełni doskonałą  istotą, twoje doświadczenia życiowe nie zawsze cię satysfakcjonują i cieszą, a nierzadko potrafią wprawić cię wręcz w zdumienie. Często nie rozumiesz dlaczego masz kłopot. Możesz odkryć, że pewne mechanizmy działają w twoim życiu jako stałe, powtarzające się wzorce. To. jakie miewasz życiowe doświadczenia, zależy od stanu twojej świadomości, od tego jak został uwarunkowany twój umysł i co zapisane jest na dysku twojego komputera, tzn. twojego umysłu. Taki zapis, w szczególności w warstwie podświadomej, potrafi być zaskakujący dla początkującego badacza. Jednak najistotniejsze jest w tym to, że to on pierwszy dochodzi do głosu kreując twoje przeżycia,  dlatego często masz doświadczenia, których po prostu sobie nie życzysz lub nie rozumiesz.

Kiedy rozpoczynamy pracę z umysłem, powoli zaczynamy wpływać na swoje życiowe doświadczenia, zmieniając owo niekorzystne zaprogramowanie. Jest to praca, która po prostu się opłaca. Wierz mi, naprawdę warto dołożyć starań, by rozpoznać pracujące w naszym umyśle przekonania, które bardzo często w ogóle nie pochodzą od nas samych. Pracując systematycznie z umysłem, poznajemy to co było dotąd przed nami zakryte a co w nas  funkcjonowało całymi latami. Dzięki profesjonalnej pracy z umysłem stajemy się świadomi ograniczeń, ich źródła a następnie zaprowadzamy porządek w naszym dotąd pełnym chaosu umyśle. Powoli przygotowujemy nasz umysł do tego, by z czasem  odbijał prawdziwą rzeczywistość. To dzięki oczyszczaniu umysłu, naprowadzamy go by skierował się w stronę naszego źródła i odbierał informacje najwyższej jakości, z najwyższych poziomów naszego jestestwa, po to by nasze życie realizowało możliwie najlepsze cele, zgodne z naszymi zdolnościami i talentami, z naszym najwyższym dobrem. Umysł z czasem powraca do swojej prawdziwej roli, staje się narzędziem naszej pierwotnej świadomości. Zmienia się sposób postrzegania siebie, innych i samego procesu życia. Zmiana postrzegania powoduje uwolnienie od cierpienia, bólu, niespełnienia. Życie nasze staje się satysfakcjonujące, zadziwiająco proste i bogate zarazem.

Odzyskujemy naszą pierwotną i przynależną nam od zawsze moc.

Praca z umysłem to początek wspaniałej przygody, najciekawszej, najbardziej spełniającej przygody. Odkrywasz czym jesteś,jaką masz naturę i to odkrycie cię uszczęśliwia.

Renata Łopatka, lipiec 2014

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.