Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Zajęcia i wczasy Basi Mieloch

Basia Mieloch licencjonowana terapeutka regresingu ®

" To prawdziwy cud widzieć, jak człowiek budzi się, zdejmuje maski, pozbywa się chorób, lęków, rozkwita, nabiera mocy, otwiera swoje serce na czyste uczucia, uświadamia sobie wartość i istotę swojego istnienia, staje się lepszym dla siebie i innych. "

 

" To prawdziwy cud widzieć, jak człowiek uzmysłowiwszy sobie swój własny potencjał mocy, zaczyna tkać swoje życie z miłością i radując się, tworzy życie piękne, prawdziwe, spełnione, pełne sukcesów."

" ....dlatego z tak wielką pasją i radością, nieprzerwanie od kilkunastu lat, służę pomocą innym ludziom, prowadzę warsztaty, których tematyka koncentruje się wokół zagadnień dotyczących wewnętrznego uzdrowienia i rozwoju osobistego i duchowego. Program zajęć organizuję tak, aby inspirował w odnalezieniu prawdy o sobie, w odkryciu uśpionych talentów, w rozbudzeniu radości i pasji życia. "

O Basi Mieloch:

Od 1990 r. organizuje i prowadzi zajęcia terapeutyczne, grupowe i indywidualne sesje regresingu ® wykłady, seminaria, cykliczne weekendowe warsztaty, indywidualne konsultacje oraz wczasy poświęcone przeróżnym tematom. Bogate, wieloletnie doświadczenie, wiedza, praktyka a także szeroki zakres talentów, umiejętności i zdolności sprawiają, że jest ona osobą kompetentną, uczciwą i wiarygodną. Nieprzerwanie poszerzając swoją wiedzę, w swej pracy korzysta tylko z metod sprawdzonych, skutecznych i w pełni bezpiecznych. Ukończyła wiele kursów: Kurs Doskonalenia Umysłu według metody J. Silvy, Trening Związków Miłości - Sondry Ray, Rebirthing, Kurs Radiestezji, Kurs Reiki, Kurs Chirurgii Fantomowej ( wszystkie stopnie - podstawowy , I i II) - Nory Nix oraz różne kursy związane ze zdrowym sposobem odżywiania się ( jest wegetarianką ).

Basia Mieloch prowadzi własną działalność . Przedmiotem jej działalności jest:

85.14.E Działalność Paramedyczna

85.14.F Działalność związana z ochroną zdrowia ludzkiego pozostała, gdzie indziej niesklasyfikowana

80.42.B Kształcenie ustawiczne dorosłych i pozostałe formy kształcenia , gdzie indziej niesklasyfikowane

Warsztaty:

Każde spotkanie posiada swoją myśl przewodnią, koncentrującą się wokół wybranej dziedziny życia, bądź pewnego aspektu naszych działań. Tak więc, do sfery często poruszanych zagadnień należą relacje z otoczeniem, z rodzicami, związki miłości, seksualność, prosperująca świadomość, poczucie własnej wartości, zdrowie, cele priorytetowe, asertywność, nawiązywanie kontaktu z wewnętrznym dzieckiem, otwartość, bezpieczeństwo, odpowiedzialnośćetc. Jako, że cały program warsztatów dostosowany jest do potrzeb i do zainteresowań uczestników, istnieje zawsze możliwość zaproponowania tematu, który nas szczególnie interesuje.

" Zajęcia, jako że ich celem jest twórcza zabawa w odkrywanie tego co w sobie najlepsze , mogą stać się jedną z piękniejszych przygód życia. Program jest intensywny i zawiera w sobie całą gamę różnorodnych, sprawdzonych, skutecznych, bezpiecznych technik wspomagających gruntowne oczyszczenie podświadomości. Na warsztatach stosuję narzędzia, pokazując, jak z powodzeniem z nich korzystać w codziennym życiu. "

" Zapewniam wystarczający zasób pożytecznej wiedzy teoretycznej na temat zasad działania - funkcjonowania każdej części umysłu ( świadomej , podświadomej i nadświadomej ), o jego uniwersalnych prawach, mocy twórczej i możliwościach, jak i praktycznej, co jest bazą dla samodzielnej, skutecznej pracy. "

Basia Mieloch posiada bogaty zakres umiejętności, wiedzy, z których korzysta prowadząc zajęcia, dzięki czemu są one ciekawe i bogate w ćwiczenia, tj. twórcze wizualizacje - które tworzy w oparciu o własne pomysły i doświadczenie - odwołujące się do wyobraźni, poszerzające jej granice, wyrabiające zdolność koncentracji. Ponadto stosuje różne techniki relaksacji, medytacje, modlitwy oczyszczające i uzdrawiające intencje dotyczące różnych tematów, kontemplacje, afirmacje - wspierające ugruntowanie własnej wartości, pozytywne nastawienie do siebie, życia, świata a także: psychodramy, psychozabawy, sesje oddechowe, prenatalne, elementy muzykoterapii, rebirthing, regresing niehipnotyczny według metody L. Żądło.

Basia o swojej pracy:

Moja praca, którą wykonuję z miłością i z wielkim entuzjazmem, to przede wszystkim inspirowanie, motywowanie, pokazywanie najłatwiejszych rozwiązań i sposobów w bezpiecznej transformacji. Proponowane przeze mnie ćwiczenia, a także metody są pomocne w uświadomieniu sobie pierwotnych przyczyn przeróżnych stanów lękowych, blokujących emocji, wzorców, mechanizmów, intencji, nawyków , ograniczeń, trudności, problemów, konfliktów wewnętrznych .

Co najważniejsze, pokazuję jak łatwo, bezpiecznie, a przede wszystkim skutecznie można uwolnić się od wszelkich wymienionych stanów odwołując się do własnej intuicji. Uczę jak zamienić to, co negatywne w pozytywne, pożyteczne, wartościowe i służące dobru najwyższemu oraz jak osiągnąć harmonię ciała umysłu i ducha.

W pracy z ludźmi stawiam na ich własną samodzielność i inwencyjność, na ich intuicję, nie daję gotowych odpowiedzi na wszystkie pytania ale gorąco zachęcam, prowokuję, inspiruję do odnalezienia ich w sobie.

Aktywne uczestnictwo w warsztatach pozwala na ugruntowanie w sobie nawyku samoobserwacji, uważności i autorefleksji. Świadomy i uważny uczestnik jest w stanie po serii warsztatów (liczba dowolna, zależna od indywidualnych potrzeb) z powodzeniem stosować techniki, proponowane przeze mnie w samodzielnej pracy. Zyskuje bowiem rzetelną wiedzę, solidne podstawy na temat tego, jak łatwo i skutecznie można pozbyć się własnych ograniczeń, uzależnień, urojeń, zaślepień, stresu psychicznego, fizycznego, emocjonalnego i duchowego .

Może zyskać głębszą świadomość siebie, swoich możliwości, swojej mocy, dzięki czemu może kreować swoje życie tak, aby było ono prawdziwym arcydziełem, aby przeżyte było pięknie w poczuciu godności, spełnienia - samorealizacji.

Może także nauczyć się nowego stylu życia opartego na życzliwości, szacunku, zgodzie, harmonii, przebaczeniu, wierze i zaufaniu do potężnej siły i mocy Miłości.
Wiem, że KAŻDY bez względu, na to w jaki sposób się przejawia i jaki jest stan jego ciała i ducha, ma w sobie moc dokonywania wszelkich zmian w życiu i kształtowania swego życia tak jak tego pragnie. "

Zapraszam więc serdecznie wszystkich tych, którzy z czystymi intencjami myślą o własnym rozwoju osobistym i duchowym, tych którzy chcą na trwałe wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu, podwyższyć swoją samoocenę, podnieść jakość swego życia, wprowadzić ład, harmonię i porządek wewnątrz siebie, a tym samym wznieść się na wyższy poziom świadomości.

 

Zajęcia Basi Mieloch


informacje o zajęciach Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (071) 363-25-15, kom. 663 864 888

 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.