Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Terapia psychologiczno- duchowa

Zdrowie, lepsze życie, wystarczy powiedzieć - tak !

Można żyć nieświadomie, nie rozumiejąc życia i swego losu, błąkając się po omacku. Można również żyć pełnią życia, świadomie kreując jego piękno,  doświadczając radości i spełnienia. Wiedz, że o tym, którą z tych dróg idziesz Ty decydujesz.

Spraw, by Twoje życie było takim jakiego pragniesz - możesz to zrobić ! Ja chętnie podpowiem Ci jak tego dokonać.

Czym jest terapia psychologiczno-duchowa ?

Terapia psychologiczno-duchowa to pomoc we wznoszeniu świadomości klienta na poziom wyższy.

Na poziomie wyższym każdy człowiek postrzegany jest jako istota równa, która zasługuje na życzliwość i szacunek bez względu na jej aktualną formę przejawiania się.

Terapia służy sprowadzaniu świadomości klienta do chwili obecnej, wolnej od obciążenia przeszłością.

To również pomoc w obudzeniu świadomości siły i zdolności klienta do rozwiązania jego życiowych problemów. To wskazywanie klientowi jego wewnętrznej mądrości i pomoc w korzystaniu z niej.

Terapia ta sprzyja odblokowaniu twórczego potencjału klienta oraz jego naturalnej zaradności.

Terapia psychologiczno-duchowa pomimo zbieżności brzmieniowej nie ma nic wspólnego ze światem duchów, fantazji, nierealnych wizji.

To ugruntowanie klienta w świadomości jego stałego połączenia z własnym źródłem, esencją siebie.

Terapia odwołuje się do sfery potencjalności istoty ludzkiej i dzięki temu odwołaniu możliwe jest rozwiązywanie trudnych i tzw. " nierozwiązywalnych " problemów.

Terapia psychologiczno-duchowa pomaga obudzić przytomny, przejrzysty stan umysłu, budzi wewnątrzsterowność klienta, w tym jego niezależność sądów i samodzielność w podejmowaniu życiowych decyzji.

Prowadzi do odzyskania wewnętrznego spokoju i harmonii klienta, stanu zdrowia i poczucia dobrostanu w każdym sensie.

Sprzyja rozwojowi zdrowej osobowości, rozwija pozytywne cechy charakteru i zainteresowanie prawdziwymi wartościami.

Wpływa na obniżenie poczucia lęku i neurotyczności, budzi spontaniczność, chęć działania  i zaufanie do samego siebie.

Terapię realizuję w formie rozmowy z klientem lub sesji szybkiego uwalniania- sesji wglądu.

Terapia opiera się na założeniu, że człowiek jest istotą pełną, całkowitą, doskonałą, o nieograniczonych możliwościach i potencjale, że zawiera w sobie wszelkie możliwości przejawiania tego ogromnego potencjału.

Jest to technika stosowana do podniesienia świadomości do poziomu ponadosobowego, co pozwala na spływanie siły źródła do działalności ludzkiej i własnie dlatego uzdrawianie duchowe jest tak skuteczne.

Terapia psychologiczno-duchowa służy podnoszeniu świadomości klienta; to nauka życia w zjednoczeniu z esencją człowieka.To równiez nauka praktycznego zastosowania poszerzonej świadomosci w życiu codziennym.

Wyższa świadomość to rozwinięte w efekcie medytacji i pracy nad sobą nowe postrzeganie życia, świata, ludzi z perspektywy poszerzonej, duchowej  świadomości, które to widzenie umozliwia pomoc człowiekowi w najszerszym sensie.

Harmonię istoty ludzkiej wtedy tylko się osiąga, kiedy człowiek dochodzi do wewnętrznej komunii z tym co jest większe od niego. Na tym polega prawdziwe uzdrawianie..Joel Goldsmith

 Uzdrowienie duchowe jest czymś znacznie większym od czysto fizycznego lub mentalnego. Leczenie duchowe jest znalezieniem wewnętrznej łączności z czymś większym, znacznie większym od czegokolwiek innego na świecie. 

[...] Jest to znalezienie siebie w stanie duchowego pokoju, wewnętrznego żaru [...]. Gdy pozostajemy w tym pokoju, ciało wznawia swoje normalne czynności, a te czynności są wykonywane z mocą nie od nas pochodzącą. Ciało wtedy wykazuje doskonałe, całkowite zdrowie, młodzieńczość, witalność i siłę [...].

Z książki Joela Goldsmitha


"Sztuka duchowego uzdrawiania"

 

 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.