Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Terapia humanistyczna, transpersonalna i praniczna

Terapia humanistyczna i transpersonalna

Terapia humanistyczna i transpersonalna obejmuje pracę zarówno z osobową częścią psychiki ludzkiej, zgodną z założeniami i wiedzą naukową integrujacą ustalenia wszystkich uznanych szkół psychoterapeutycznych i współczesnej psychologii człowieka, jak również uwzględnia obszar duchowy klienta. Dzięki dwudziestoletniej praktyce medytacyjnej (m.in. mindfulness) i przebudzonej świadomości, dysponuję doświadczalnym rozpoznaniem poziomów ponadpersonalnych i istotowych człowieka ( związanych z naturą Bytu, Istnienia " Being”), dlatego  techniki mojej pracy obejmują pomoc typowo terapeutyczną oraz (wyłącznie w przypadku gdy klient wyraźnie sobie tego życzy ) -  inspirację i prowadzenie w sferze wewnętrznej - duchowej.

Podejście terapeutyczne obejmujące obszar duchowy reprezentowane jest w psychologii głównie przez szkołę wiedeńską i metody logoterapii Victora Frankla.link  Na gruncie polskim ujęcie Frankla kontynuowane jest przez nurt nooteorii i nooterapii Kazimierza Popielskiego.link 

Pracuję w duchu integralnym i uniwersalnym. W terapii i praktyce medytacyjnej prezentuję ujęcie świeckie, bardzo praktyczne i zintegrowane z życiem codziennym moich klientów i uczniów.

Ogromne doświadczenie zarówno w terapii jak i w praktyce duchowej pozwala mi widzieć sprawy z różnych perspektyw i dostosowywać pomoc do aktualnych potrzeb moich klientów na każdym etapie ich życiowej podróży.

 

Energia naturalna w służbie zdrowej psychiki i emocji

Psychoterapia praniczna jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi, wykorzystujących energię, które służą zachowaniu eterycznej higieny emocjonalnej oraz mentalnej(…)

Doskonale usuwa ona z aury negatywne kształty myślowe (…)

Psychoterapia praniczna daje długotrwałe korzyści profilaktyczne.(…) Psychoterapia praniczna nadaje procesowi uzdrawiania nowy energetyczny  wymiar, zwiększając efektywność terapii oraz uzupełniając i wspomagając  metody tradycyjne.dr Mary D. Clark, licencjonowany psycholog. Cytaty pochodzą ze wstępu do  ksiązki Choa Kok Sui „ Psychoterapia praniczna”

Celem psychoterapii pranicznej jest uzupełnienie metod tradycyjnych w profilaktyce i uzdrawianiu problemów mentalnych, emocjonalnych, duchowych, życiowych.

Twórca metody jest Mistrz Choa Kok Sui przekazał w sposób czytelny i prosty potężne metody i techniki uzdrawiania energią naturalną problemów psychicznych. Metody te były przekazywane przez starożytnych mistrzów ludzkości.

O mistrzu:

Mistrz Choa Kok Sui, Filipińczyk chinskiego pochodzenia, naukowiec, inżynier chemik, przedsiębiorczy biznesmen, filantrop a zarazem światły nauczyciel, szeroko rozpropagował metodę uzdrawiania pranicznego.

Psychoterapia praniczna to potężne narzędzie ogromnie pomocne w uwalnianiu umysłu ludzkiego od negatywnych wzorców myślowych oraz niekorzystnych energii emocjonalnych. To oddziaływanie energią naturalną ( tzw. Praną lub Reiki ) na klienta w celu ułatwienia mu procesu zmiany i uzdrowienia.To zintensyfikowanie starań samego klienta w dokonywaniu zmian poprzez działanie niejako za klienta, polegające na rozpuszczeniu energią jego blokad umysłowych i energetycznych.

Mistrz Reiki, praktyk uzdrawiania pranicznego potrafi posługiwać się tą energią, skutecznie pobierać ją oraz kierować zgodnie z aktualną potrzebą. 

Daje to nieocenione wsparcie w procesie transformacji przekonań, świadomości, niekorzystnych nawyków i całej energetyki klienta.

Korzystam z przekazu wiedzy systemu mistrza uzdrawiania pranicznego Choa Kok Sui ( uzdrawianie praniczne ) i mistrzowskiego przekazu systemu REIKI Usui Shiki Ryoho.

Informacje o moich nauczycielach i zrealizowanych szkoleniach tutaj

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.