Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

Nr konta

BLOG - Uwalnianie od psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

RESET- SKUTECZNA TERAPIA STRESU

SKUTECZNA TERAPIA STRESU - PROWADZI PSYCHOLOG I MISTRZ REIKI MGR RENATA ŁOPATKA

HARMONIA   ULGA   ODNOWA   REGENERACJA   GŁĘBOKA REGENERACJA SYSTEMU NERWOWEGO

GŁĘBOKI ODPOCZYNEK PSYCHICZNY      SPOSÓB NA PRZESTYMULOWANY UMYSŁ

ZRESETUJ SIĘ!     

Usługa polecana każdej osobie, która chce się głęboko odprężyć, zrównoważyć, odzyskać jasność i klarowność postrzegania.

Seanse RESETU w gabinecie lub na skype

Ty się relaksujesz a ja pracuję dla Ciebie oczyszczając i równoważąc Twój system energetyczny i organizm.

 

Co to jest stan naturalny ?
 
Naturalny stan harmonii i mocy - najłatwiej dostępny w medytacji lub w stanie głębokiego relaksu; stan jedności z Istnieniem; stan lekkości i błogości, stan nieuwarunkowanego szczęścia, harmonii, zgody z sobą i z innymi, stan naturalnej, zrównoważonej radości, wolności, pokoju, stan mocy.
 
Z czego oczyszczam  Cię podczas Resetu?
 
Przed rozpoczęciem procesu zapoznaję się z twoimi aktualnymi potrzebami i życzeniami na konsultacji indywidualnej...

W trakcie seansu używam energii naturalnej (Reiki, Prana) i korzystam z czystej świadomości. Poddaję oczyszczeniu twoje ciało fizyczne, mentalne, ciało emocjonalne i struktury duchowe.

Oczyszczam cię z energii negatywnych myśli i emocji, które w twoim indywidualnym doświadczeniu wydają się przesłaniać Twój naturalny stan pokoju i perfekcji.

Skanując kolejno cały twój system, wprowadzam cię w stan możliwie najgłębszego odprężenia. Otwieram cię na swobodny przepływ energii życiowej w całym twoim systemie energetycznym, reguluję poziom energii w poszczególnych centrach energetycznych twojego systemu.

Używając energii rozpuszczam blokady i niekorzystne struktury mentalne, emocjonalne i energetyczne. Dokonuję dostrojenia do stanu naturalnego, tj. stanu harmonii, ładu, spokoju, mocy.

Otrzymuję podpowiedzi z poziomu naszej tożsamości esencjonalnej o tym co u ciebie wymaga rozpuszczenia i uwolnienia. Pomagam  uwolnić  Twoje utożsamienie z tzw. ciałem bolesnym.

Podczas całego procesu wymaga się od ciebie jedynie powierzenia  realizującemu się procesowi. Leżysz wygodnie, zagłębiasz się w stan głębokiego relaksu.

Do czego cię dostrajam podczas seansu?

W trakcie RESETU otwieram cię na swobodny dostęp do  naturalnego stanu pokoju, harmonii i mocy. Pomagam ci stać się obecnym i świadomym, pełnym wewnętrznego pokoju, równowagi, harmonii.

Potencjalnie jesteś pełen harmonii, siły, pokoju, obfitości, mocy, miłości. Podczas sesji pomagam ci to wszystko w sobie odnależć, odsłonić, abyś mógł korzystać z tego bogactwa  w życiu codziennym.

Koszt pojedynczego seansu: 180 zł

Pakiet 4 seansów - 650 zł- płatność za cały pakiet z góry

 

 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.