Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net lub renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

Od czego zacząć

PSYCHOLOG SZCZECIN I ONLINE - PROFESJONALNA POMOC PSYCHOLOGICZNA - MGR RENATA ŁOPATKA - SPECJALISTYCZNA WIEDZA I  20 LAT DOŚWIADCZENIA DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Po prostu postanów, że sięgniesz po pomoc. Najważniejsze aby w ogóle zacząć.Uznanie faktu, że potrzebujesz pomocy nie oznacza Twojej słabości- wręcz przeciwnie, wskazuje na Twoją mądrość i dojrzałość.

Korzyści dla Ciebie 

Kiedy są efekty

Gdy masz poczucie, że jesteś w sytuacji trudnej, masz problem emocjonalny, nie radzisz sobie ze swoją psychiką lub z własnym życiem, gdy cierpisz-  decydując się na skorzystanie z mojej pomocy wykonujesz pierwszy, najważniejszy krok w kierunku rozwiązania dręczących Cię problemów, w kierunku upragnionej ulgi.

- Jako pierwsze spotkanie polecam konsultację. Obejrzyj video o pierwszej wizycie u psychologa.

Wysłucham Cię, poznam potrzeby i oczekiwania. Dopasuję formę pracy, wyjaśnię sens i znaczenie zastosowania konkretnej metody pomocy oraz omówię  zasady naszej współpracy. Wspólnie ustalimy cele. Praca z psychologiem to na początku  realizacja rozmów terapeutycznych. Oczywiście, możliwa jest porada lub konsultacja jednorazowa, jednak najczęściej, zgłaszany problem wymaga serii systematycznych spotkań z pacjentem. Ilość spotkań z psychologiem zależy od wielu czynników, m.in. od  rodzaju problemu, od Twoich postępów i zdolności do autorefleksji i integracji różnych aspektów osobowości, gotowości do zmiany nawyków, rozlicznych uwarunkowań oraz od wielu innych. Określając cele i dopasowując się do Twoich oczekiwań, przedstawiam Ci zasady naszej współpracy, które obowiązują do czasu osiągnięcia przez Ciebie wyznaczonych celów. Aby współpraca przyniosła oczekiwane rezultaty niezbędny jest Twój świadomy, zaangażowany udział w ich realizacji.Przeczytaj Kiedy są efekty

Oferuję  sprawdzone na przestrzeni dwudziestu lat  skuteczne metody pracy z pacjentem.

W celu zwiększenia efektywności podejmowanych działań i by ułatwić Ci proces zdrowienia, stosuję dodatkowe - skuteczne, udokumentowane naukowo metody oddziaływania psychologicznego.

Bardzo duże doświadczenie pozwoliło mi także wykształcić - doceniane przez moich pacjentów - także unikalne  formy i techniki pracy, które  w znaczący sposób ułatwią Ci proces powrotu do psychicznego dobrostanu i równowagi. Jako, że mam naturalną łatwość wchodzenia w tzw. szczytowe stany świadomości ( peak experiences ) https://pl.wikipedia.org/wiki/Prze%C5%BCycie_szczytowe i stan pokoju umysłu, z wielką przyjemnością pomagam moim pacjentom w dostrajaniu do przestrzeni spokoju i harmonii w nich samych. Poprzez sesje relaksacji i mindfulness ( uważność ) pomagam moim pacjentom otworzyć upragniony spokój oraz odzyskać emocjonalną równowagę. Wszystkim osobom nie radzącym sobie ze stresem, wyczerpanym, poszukującym ulgi od napięcia polecam profesjonalne sesje głębokiej relaksacji w moim gabinecie.

Podczas procesów terapeutycznych w głębokim relaksie pomagam zakotwiczyć, jak sami pacjenci potwierdzają - skutecznie - nowe, pozytywne przekonania, które pracują, wpływając na ich sferę poznawczą,  emocjonalną, życiową, tj. sferę postaw i działań, wyksztalcając nowe wzory zachowań i powodując upragnioną zmianę. Psychologiczna hipnoza terapeutyczna jest wspaniałym narzędziem skutecznego oddziaływania psychologicznego skutecznym bardzo często tam gdzie inne sposoby zawiodły.

Obejrzyj filmik o procesach w stanie relaksacji

- Nowym pacjentom polecam pakiet seansów Inicjacja pozytywnej zmiany ( Tutaj informacje) lub Proces terapeutyczny: Twój zdrowy obraz siebie, lub Sesję wznoszącą. Procesy te w sposób szybki i zdecydowany uruchomią proces uzdrawiania, ułatwią Ci nawiązanie dobrej relacji z sobą, pomogą w samopoznaniu, umożliwią "ruszenie z miejsca", nadadzą  zdecydowany rytm pracy nad sobą, przyspieszą zmianę, w dużym stopniu wręcz Cię wyręczą na początku Twojej drogi zmian.Uwaga! Te usługi możesz wykupić całkowicie niezależnie, jako działania doraźne.

- Programy pracy indywidualnej z psychologiem - (m.in) -  TWOJE KLUCZOWE PRZEKONANIAZdrowa samoocena również skutecznie aktywują proces powrotu do harmonii.

Realizacja tych procesów i programów to ogromne wsparcie Twojego procesu autorefleksji i uświadamiania sobie najistotniejszych dla procesu zdrowienia - mechanizmów, schematów, wzorców, postaw, decyzji życiowych i ich skutków. Gorąco polecam te usługi; realizowane w pakietach dostępne są w promocyjnych cenach.

 Osobom wymagającym polecam usługę 2 w 1. Tutaj opis

- Jeśli jesteś osobą, której się spieszy, i jesteś otwarty aby od razu dynamicznie realizować swój proces zmiany - wybierz Sesję szybkiej redukcji psychicznego cierpienia - Sesję wglądu-  jedną z najskuteczniejszych i najszybszych metod wyzwalania się z ograniczeń jaką poznałam. Pragnę poinformować, że posiadam dwudziestoletnie doświadczenie w pracy tą metodą. Podczas pierwszej konsultacji zaznacz to proszę, że chcesz od razu pracować w sposób pogłębiony, konkretny i zdecydowany tą właśnie techniką. Na pierwszej konsultacji zbieram wywiad i oceniam- kwalifikuję chętnych  pacjentów do pracy tą bardzo pomocną i skuteczną metodą. Sesje wglądu zastępują, trwający nierzadko całymi latami proces analizy. Podczas jednej sesji wglądu można uwolnić, przepracować i zintegrować  tyle co innymi metodami- mniej bezpośrednimi, podczas wielu miesięcy  systematycznej pracy. Jednak aby tak się stało, niezbędna jest Twoja otwartość do współpracy ze mną oraz Twoja szczerość z sobą. Przy dużej otwartości proces zmian może przebiegać bardzo sprawnie a efekty naszej współpracy mają szansę być szybkie, wyraźne i trwałe. 

Charakterystyczną cechą mojego prowadzenia pacjentów/klientów jest to, że proces zmian przebiega żwawo, bez zbędnego rozciągania w czasie. U osób otwartych i aktywnie wspópracujacych ze mną pozytywne zmiany można obserwować niemalże z każdym kolejnym spotkaniem.

Operowanie bogatym, skutecznym  instrumentarium jest przede wszystkim efektem mojego bardzo dużego doświadczenia w pracy z drugim człowiekiem. Wybrana forma pracy z pacjentem może z czasem zmienić się na inną-  w zależności od aktualnej sytuacji. Zawsze ustalę wspólnie z Tobą jak ma wyglądać nasza współpraca. Nie narzucam metod.

Moją rolą jest też podkreślenie znaczenia systematycznej pracy z psychologiem. Najczęściej wybierany przez moich pacjentów rytm pracy to spotkania raz w tygodniu.

Na prośbę moich pacjentów dołączam w naszej pracy sprawdzone na przestrzeni wielu lat metody naturalne. Połączenie oddziaływań psychologicznych ze wsparciem  energetycznym daje wyśmienite rezultaty.

Polecam Ci również uczestnictwo w rozwojowych zajęciach grupowych-  Warsztatach Samorealizacji, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność podjętych działań, korzystając z siły energii grupy. Praca w grupie znacznie przyspiesza proces pozytywnych zmian uruchomiony na spotkaniach indywidualnych i wspaniale go uzupełnia. Znacznie łatwiej realizować swój proces uzdrawiania pracując  w grupie. Warsztaty mają charakter modułowy. Każdy moduł stanowi pewną tematyczną całość. Sam możesz decydować na jakie zajęcia uczęszczasz. Tutaj inf 

Osobom zainteresowanym współpracą przez dłuższy czas, polecam strategię rezerwacji kilku terminów do przodu z uwagi na późniejszą możliwą  trudność w dostępie do usług w standardowych cenach i wyboru dogodnych terminów.

.- Osobom, których celem jest rozwój, polecam od razu wybór konkretnego programu pracy indywidualnej Tutaj informacje

- Jeśli nie radzisz sobie ze stresem, chcesz zakosztować stanu głębokiego odprężenia - wybierz RESET

- Osobom zainteresowanym uzdrawianiem lub rozwojem wewnętrznym polecam inicjacje Reiki. Przyjęcie inicjacji Reiki przyspiesza i znacznie skraca proces zmian. Inicjacje mogą przyjąć wszyscy, z wyjątkiem osób z zaburzeniami osobowości i silnymi zaburzeniami  psychicznymi.

- Jeśli masz trudność z bezpośrednim kontaktem -  istnieje możliwość efektywnej pracy drogą mejlową. Tutaj informacje. Możemy także spotykać się na komunikatorze skype.

- Aby skorzystać z pomocy doraźnej wybierz -  analizy, testy, prognozę, pytania życiowe lub szybką konsultację telefoniczną.

- Jeśli chcesz skorzystać z wiedzy na temat  kreowania  pozytywnej rzeczywistości skorzystaj z Konsultacji dobrostanu

- Jeśli chcesz pracować nad realizacją konkretnego celu lub chcesz powołać do realnego życia swoje marzenie - umów się na  coaching

-  Jeśli potrzebujesz mentoringu w procesie samorealizacji umów się na spotkanie ze mną - Twoim mentorem.link

Zarezerwuj czas ze mną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    tel. 606 266 386

Zapraszam serdecznie.

psycholog  mgr Renata Łopatka

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.