Wejdź na mój kanał You Tube

AUDIO tutaj

WARSZTATY SAMOREALIZACJI

Psycholog Szczecin - psycholog online Kontakt

email: renata@psychologszczecin.net 

Nr konta

BLOG - Redukcja psychicznego cierpienia

BLOG -  Pomoc i terapia psychologiczna

BLOG - Coaching Szczecin i Skype

BLOG - Rozwój osobisty

BLOG- Rozwój wewnętrzny


AKTUALNOŚCI - kliknij


Opinie - kliknij


Pomoc Mistrza Reiki na odległość

- wsparcie energetyczne


 

 

Psycholog Szczecin, psycholog on-line
Centrum Terapeutyczno- Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi
Gabinet Psychologiczny
ul. Winogronowa 15 Szczecin
tel. + 48 606 266 386
renata@rozwojosobistyiduchowy.pl

O swojej pracy

To, jak pracuję z klientem zależy od tego z czym osoba przychodzi.

Potrafię pomóc w szybkim dotarciu do pierwotnych przyczyn problemu i realizować  typową terapię. Paradygmat mojej pracy, tj. ujęcie transpersonalne i ujmuje nie tylko poziom osobowy klienta ale również pierwiastek najsubtelniejszy, tj.esencjonalną stronę istoty. Skierowanie się do wymiaru ponadosobowego w pracy z klientem pozwala osiągać naprawdę bardzo dużo.To co wielokrotnie nie byłoby możliwe, staje się możliwe dzięki odwołaniu do wewnętrznej mądrości klienta i jego potencjalnych zasobów.

W pracy swojej stosuję efektywne, sprawdzone  metody, m.in. metody regresywne radzące sobie nawet z bardzo trudnymi sprawami. Umożliwiają one wgląd, zrozumienie oraz uwolnienie od wielu, często bardzo skomplikowanych problemów.

Potrafię także pomóc w wydobywaniu zasobów, mocnych stron klienta oraz w odsłonięciu jego naturalnych zdolności, rozwinięciu nowych umiejętności i kompetencji. Kiedy jest to potrzebne, potrafię połączyć obie formy pomocy drugiemu człowiekowi.

Potrafię poruszać się po całym spektrum ludzkiej świadomości, potrafię rozumieć sposób widzenia spraw przez klienta i dzięki temu, dobierać formę pomocy adekwatną do konkretnej sytuacji, a przez to wpływać na optymalizację działań moich klientów, na przyspieszenie tempa ich rozwoju.

Moim drogim klientom podpowiadam, że w momencie, w którym się znajdują, nie muszą wiedzieć jak dokonać zmiany, ale istotne jest, aby podjęli postanowienie, że prawdziwie chcą zmiany dokonać.

Zapraszam serdecznie do współpracy.

Renata 

©2007-2018 Samadhi - Centrum Terapeutyczno - Rozwojowe Renaty Łopatki Samadhi. Jakiekolwiek kopiowanie, powielanie całości lub części: zdjęć, grafik i tekstów bez naszej zgody jest zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.